– Як вам не соромно в старої жінки харчі забирати? – Я мамі продукти з міста везу, а вона все сусідам роздає

Моя мама живе в райцентрі, містечко зовсім маленьке, ціни високі, а вибору в магазинах немає. Тож раз на тиждень я скуповують в гіпермаркеті, беру різні делікатеси та везу мамі. Мені спокійніше, коли в неї повний холодильник. Та якось я приїхала через два дні після закупів і побачила, що їсти вже нічого.

 – Мамо, невже ти все з’їла? 

 – Та ні, доню. То Галя з дітьми забігала. Так на ті смаколики дивились. Як я могла не дати?

 – Але ж я тобі купувала.

 – Нічого, не переймайся. В мене картопля є і сало.

Галя  – то сусідка мами, донька її покійної подруги. Вона багато років жила в Донецькій області, там заміж вийшла. А після початку війни приїхала в батьківську хату. Чоловік там залишився, хто знає, чим займається. В неї троє дітей. Старший вже досить дорослий, та не хоче ні вчитись, ні працювати. Та й сама Галя вдома сидить, допомогу отримує, як переселенка, хоча й у свою хату приїхала. Її молодшій донечці вже 9 років, самостійна дитина. От вони й користуються добротою моєї мами. Вона мені врешті зізналася, що сусіди так щотижня набіги роблять. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Тоді я вирішила поспостерігати. Кілька тижнів приїжджала – і та сама картина. Через два дні в неньки порожній холодильник. Вже хотіла йти розбиратись, та мама почала вмовляти не влазити. Мовляв, шкода дітей. Але я ж мені ці продукти не просто так дають. Я важко працюю, щоб заробити на них. 

Пошепки

І от одного разу я сиджу у мами й заходить Галя. В холодильник в моїй присутності не наважилась вона лізти, але раптом сказала:

 – Слухай, купи моїй Насті чоботи в місті. Там стільки магазинів, можна щось підібрати не за всі гроші. 

 – А що вам заважає поїхати до міста? Діти не плачуть, дорослі вже чи хочете, щоб я свої гроші видала?

Вона почервоніла, а тоді сказала:

 – Невже тобі важко допомогти?

 – А вам мама мало допомагає? Перестаньте в неї харчі брати. Майте совість, стару жінку об]їдати!

Страшенно Галя образилась. Згодом сказала мамі, що вона жахливо дитину виховала. Мама каже, що дарма я так, їй продуктів не шкода. Але я не розумію, чому маю годувати дармоїдів?

А ви як гадаєте? 

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector