Як Вам стиль 50-х років? Кілька жіночних і елегантних образів того часу

Чорно-білі фото овіяні неймовірною атмосферою. Сьогодні ми ділимося з вами добіркою чорно-білих фото, які публікувалися на сторінках глянцевих журналів ще в середині ХХ століття.

В історії моди вважається, що саме в 50-ті роки стала популярною жіночність, краса та витончені наряди. Саме в цей період жінка стала відчувати себе елегантною. 

Тоді всі слідкували за останніми тенденціями моди, переглядали журнали і намагалися слідувати трендам. Ідеальні образи доповнювалися вишуканими духами, аксесуарами та манерами. 

Тоді Крістіан Діор був визнаним найелегантнішим жіночим дизайнером. Саме він запропонував стиль new look, який був здатний перетворити кожну в романтичну і ніжну принцесу.

Основними аксесуарами до образів ставали хустки, капелюхи, рукавички та мініатюрні сумочки. А от з прикрас жінки обирали нитки перлів, великі сережки з камінням, кліпси і масивні кольє, що підкреслюють витончену шию.

А от Крістобаль Баленсіага створив практичний та комфортний стиль для жінок, адже його образи не вимагали корекції фігури та незручних корсетів. 

А вам подобається стиль минулого століття?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: