Як важливо робити добро зараз у цей жорстокий час війни. Адже добро врятує світ.

Не шукайте винагороди за добро, яке робите. Робіть його, задля того, аби спасти свою душу і світ навколо. Бо добро походить від Бога. Особливо важливо робити добро зараз, у цей жорстокий час війни, адже кожен на своєму місці може робити добрі справи

Живіть на благо не тому, що ви вищі за інших, всі люди є рівні перед Богом. Роблячи добрі діла ми стаємо ближчі до Бога.

Робіть добро кожному, хто оточує вас й на кожному кроці, бо немає випадковостей.  Відомо, що будь-яка людина, яка трапляється на вашому шляху, послана від Бога. 

Пошепки

Своєю посмішкою, словом, обіймами, поглядом, чимось матеріальним ви можете зробити добру справу. Однак найціннішою є  молитва. Моліться за наших захисників, Україну та мир щодня і можливо саме ваші слова до Бога комусь допоможуть.

Згадуйте у молитвах своїх рідних, ворогів, знайомих, країну, хворих, калік, немічних, а також мертвих. Крім того, варто не забувати за тих, кого ми навмисне чи ненавмисне скривдили.

Якщо вам складно або ви не знаєте, яким чином робити добрі справи, тоді просто моліться і вам це неодмінно воздасться. Чи молите ви Бога за мир в Україні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector