Як відбілити речі і повернути їм свіжий вигляд

Сьогодні ми вам розповімо, як обережно відбілити білі речі та не завдати їм шкоди. Ці засоби набагато дешевші від магазинних порошків, а також зовсім не шкодять організму. Тож, ми підібрали кілька варіантів, за допомогою яких, ви можете покращити вигляд ваших речей.

РЕЧІ БІЛОГО КОЛЬОРУ 

Відбілювання перекисом

Щоб вибілити стару білизну, вам знадобляться цілком звичні речі, зокрема перекис водню. Ось як відбілити речі за допомогою перекису водню, якщо вони з натуральних тканин: 50 мл перекису тривідсоткового додати до таза з 2 л теплої води. Замочити в цьому розчині білизну на цілу годину. 

Після цього речі слід випрати вручну, або ж в пральній машинці на стандартній програмі. 

А ще перекис стане порятунком від плям на бавовні: потрібно замочити пляму розчином перекису та залишити на 10 хвилин, а потім попрати її вручну за допомогою мила. 

Відбілювання харчовою содою

Потрібно розчинити 6 ст. л. соди в 5 л води. Сюди ж потрібно додати ще 1 ст. л. нашатирного спирту. Помістити в розчин білі речі на декілька годин, а потім попрати їх в пральній машинці. 

 

Відбілити посірілі речі

Пошепки

Придбайте в аптеці борну кислоту в порошку. Вона глибоко проникає в тканину та ефективно виводить старі плями.  

  • 20 г борної кислоти
  • 10 л води

20 г борної кислоти (це два пакетики по 10 г) у 10 л води. Розчинити порошок та замочити брудні речі на 2 години. Після цього попрати звичним способом.

Аспірин

Використовуйте таблетки аспірину не лише від головного болю, а й як відбілюючий засіб. Ацетилсаліцилова кислота проникає глибоко в тканини, видаляючи цей сірий відтінок та жовті плями. Потрібно розчинити 5 таблеток аспірину у воді та покласти туди речі. Після цього обов’язково виперіть речі. 

Гірчичний порошок для видалення плям

Мало кому відомо, що звичайний гірчичний порошок можна використовувати для виведення жирних плям не лише з одягу, а й кухонних рушників та скатертин.

Один пакетик гірчичного порошку додати до 5 л гарячої води та залишити речі в розчині на 3 години. Потім їх сполоснути й випрати.

Ось такі прості рецепти зі звичних засобів допоможуть повернути вашим речам білосніжний колір та неймовірну свіжість.

Як ви відбілюєте білі речі?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector