Як відбілити тюль в домашніх умовах

Пожовклим фіранкам також можна повернути привабливий вигляд, щоб вони знову сталі білосніжними, їх потрібно замочити в зеленці. В побуті ніщо не вічне, однак це не означає, що потрібно все викидувати, адже більшість речей можна реанімувати. Сьогодні ми поговоримо про фіранки, адже існує простий спосіб, який позбавить тканину брудно-жовтих плям і зробить їх знову актуальними. Просто підготуйте зеленку, а далі – ми вам розкажемо в деталях!  

Як відбілити тюль в домашніх умовах

Зеленка – найкращий спосіб відбілювання тканини, хоча процес є не легким, однак економний та ефективний, адже всі ваші витрачені зусилля будуть виправдані. Після такого прання тюль знову стане білосніжним та свіжим.

Отже, спершу потрібно замочити тюль в теплій воді протягом двох годин, а потім випрати звичним способом. Потім знову слід замочити тюль в тазі на 2 години, однак до води потрібно ще додати пральний порошок. Тепер можна приступати до відбілювання: наберіть в таз теплу воду, додайте 3 ст. л. звичайної солі, 10-15 крапель зеленого розчину слід змішати в склянці води. Гарненько перемішати, щоб уникнути осаду. Потім залишити на декілька хвилин й ще раз перемішати. 

Пошепки

Коли у склянці не буде осаду, можна її додати вже в таз з водою та сіллю. Перемішати й опустити сюди тюль. Полоскати  тканину протягом 3 хвилин, постійно перевертайте тюль з однієї сторони на іншу. Потім злийте воду та прополощіть тканину у чистій воді, відіжміть, але без викручування.  Далі вішаємо тюль, щоб вона підсохла. Ось ви отримаєте свіжі, чисті та білосніжні фіранки!

Як Ви відбілюєте тюль? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector