Як відмити лоток пральної машинки зі стійкими відкладеннями, коли інші засоби не допомагають. Перевірено

Лоток для пральної машинки буде білосніжним. Спробуйте цей метод відбілювання і ви будете враженні. Не забувайте про використання рукавичок. Звичайно, це вже важка артилерія, коли інші методи не допомагають.

Матеріали:

  • харчова сода;
  • кальцинована сода;
  • лимонна кислота;
  • засіб для прочищення каналізації типу КРОТ;
  • засіб для чищення сантехніки від вапняного нальоту.

Процес миття 

Виймаємо лоток з пральної машинки. Забруднення на пластику є різні, тому очищення проводиться в декілька етапів. Додайте жменю лимонної кислоти в таз водою й занурте сюди лоток.

Коли лимонна кислота припинить діяти (шипіти), розчиняємо в іншому тазі з окропом кальциновану та харчову соду й знову занурюємо пластик. Тепер залишаємо на 2 години – так ви позбудетеся чорної цвілі. 

Виймаємо лоток й переходимо до наступного етапу. Беремо засіб для чищення труб (я використовую пів пляшки Крота) й додаємо до гарячої води. Також можна ще долити трішки відбілювача для видалення вапняного нальоту й помістити в розчин лоток на деякий час.

І останній етап: розчин лимонної кислоти слід розігріти, а потім занурити сюди пластиковий лоток. Для точно результату можете залишити його на ніч. Так ви видалите навіть найстійкіші забруднення і цвіль. 

Як часто Ви очищаєте лоток для порошків?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector