Як відпустити того, кого ти ще любиш

Дуже важко відпускати того, з ким мав плани на усе своє майбутнє.

Це надзвичайний емоційний біль, який може призвести до стресу та депресій. Але іноді це правильно і потрібно, просто дотримайся нижче перелічених правил в такій ситуації: 

1. Прийми те, що ти можеш любити людину, але не бути з нею.

Дуже часто ми, хоча і розуміємо, що не підходимо один одному, продовжуємо любити. Люди в такі моменти часто переконують себе, що цим стосункам потрібно ще часу чи досвіду, але все одно нічого не складається. Любов не завжди перемагає. Може зараз невідповідний час, може у вас різні цілі. Хай там як, тобі потрібно прийняти реальність, що іноді ми просто не можемо бути з тими, кого любимо.

2. Створи дистанцію між вами.

Ми усі хочемо, щоб наше кохання завжди було біля нас. Ти можеш до останнього моменту намагатися більше проводити часу з другою половинкою, але це навпаки лише погіршить ситуацію. Так ти більше звикаєш до людини, тому потім набагато важче відпускати. Зроби певну дистанцію між вами, щоб ти могла холодним розумом оцінити всю ситуацію. Видали його номер, заблокуй його в мережі, уникай місць, куди він зазвичай ходить і заховай те, що нагадує тобі про нього.

3. Об’єктивно оціни ваші відносини.

Потрібно вміти об’єктивно оцінювати ваші стосунки та не обманювати саму себе. Можливо, він не такий хороший, як ти про нього думаєш. І багато ситуацій ти не брала до уваги, щоб не засмучуватись. Завжди можна чогось навчитися завдяки минулому і тим самим допомогти своєму майбутньому.

4. Пробач.

Не лягай та не прокидайся з думками, що ти зробила не так: не те сказала, не туди пішла – все це зараз не має сенсу. Пробач його помилки, адже час не повернеш назад. Не будь одержима тим, що могло б бути. Це нічого не змінить.

5. Дозволь собі все відчути.

Не подавляй свої відчуття. Відпускати того, кого любиш – це велика втрата, а удавати, що все добре, надягти щасливі маски – дуже велика помилка. Всі ці емоції рано чи пізно вийдуть на волю, але чим довше ти їх тримаєш в собі, тим більше негативу накопичується. Не затягуй зі стражданнями.

6. Проговори це.

Промовляй те, що відчуваєш тому, хто зможе просто вислухати.  У цей момент тобі не потрібні поради та думки інших, а просто підтримка. Якщо тобі нема з ким поговорити, спробуй записати свої почуття.

7. Прийми, що ти не все можеш контролювати.

Якщо хтось не може дати тобі те, що ти хочеш, ти нічого не можеш зробити. Ніяке кохання не змусить людину любити тебе у відповідь. Досить намагатися контролювати те, над чим у тебе немає влади. Став себе на перше місце.

8. Не зациклюйся на негативних емоціях.

Не шукай винного в парі. Не згадуй усі образи, не злись.Ти була винна в цьому чи ні, вже неважливо. 

9. Продовжуй жити.

Не забувай про себе, адже попереду ще ціле життя. Гуляй з друзями, веселись, займайся саморозвитком. Це допоможе зрозуміти, що світ сповнений інших людей, в яких ти теж можеш закохатися.

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector