Як відрізнити справжній сир від сирного продукту

Сир для українців – це один з обов’язкових продуктів в холодильнику.

Ми його додаємо в різні страви, робимо бутерброди й коштуємо самим.

Однак потрібно усвідомлювати, що не всі сири на прилавках є справжніми. Щоб здешевити продукт, виробники додають до нього шкідливі речовини, такі як замінники молока та пальмову олію.

Всі ці компоненти завдають непоправної шкоди нашому здоров’ю, викликають різні захворювання, навіть онкологічні.

Тому сьогодні ми для вас приготували поради, які допоможуть з’ясувати, який же сир не є підробкою.

Як відрізнити сир від сирного продукту

  1. Уважно читайте, що пише на упаковці. Деякі виробники це чесно вказують. Тому якщо бачите дешевий сир, зверніть на це увагу. Краще з’їсти менше справжнього сиру, ніж більше сирного продукту.

  2. Не купляйте сири в вакуумній упаковці. Це може бути несвіжий продукт. Просіть, щоб вам відрізали кусок зі свіжої головки. Також про якість сиру може свідчити кірка. Якщо на ній тріщини чи білий наліт – уникайте такий сир стороною: є ризик купити разом з сиром шкідливі бактерії.

  3. Якщо ви любите пармезан чи схожі сорти сиру, то зверніть увагу на дірочки: вони повинні бути симетричними та правильної форми. Також звертайте увагу на самого виробника, яка у нього репутація. Можете провести власне дослідження в інтернеті. Якщо цього недостатньо, то ми вам пропонуємо тест.

Тест на якість сиру

Наріжте сир на скибки. Візьміть одну та зігніть під прямим кутом: сир не має тріснути. Якщо ж це сталося, скоріш за все, перед вам  пальмова олія з сухим молоком. Такий продукт краще уникати у своєму щоденному раціоні.

Будьте дбайливими до свого здоров’я й обирайте лише якісні продукти!

Ви часто вживаєте твердий сир?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector