Як виглядає доглянута і недоглянута жінка

На одному популярному форумі засуджують зовнішність цієї дівчини. Вона завинила в тому, що, на думку деяких жінок, виглядає недоглянутою. Брови у неї ростуть кущами, чубчик лізе в очі, корені погано фарбують, волосся неакуратно укладено, а під очима — синці. 

Як дивно, адже це дуже красива дівчина з правильними рисами обличчя, неймовірними очима, прекрасною посмішкою і сяючою чистою шкірою. Хіба можна назвати її недоглянутою? Це залежить від того, що ви називаєте доглянутістю.

Жінки прикладають багато зусиль, доглядаючи за своєю зовнішністю, але результат виходить різний.

Для когось, як і для зображеної на фото Лавінії Борромео (яка, між іншим, уроджена графиня і дружина спадкоємця концерну Fiat), бути доглянутою жінкою означає мати здорове волосся, зуби і шкіру.

Для цього типу жінок догляд означає здоров’я. І ці жінки знають, що за можливість ходити з «голим» обличчям і своїм натуральним волоссям потрібно віддати масу коштів, сил і часу.

Це не означає, що ці жінки ніколи не фарбуються. Це означає, що навіть для червоної доріжки вони виберуть дуже нейтральний і ненав’язливий макіяж .

Інший тип жінок розуміє під доглянутістю щось абсолютно протилежне —  догляд значить вічна боротьба з природністю. Ви легко впізнаєте цих жінок за сяючими внутрішніми куточками очей і висвітлення простору під акуратно намальованими бровами.

Ці жінки величезне значення надають макіяжу. Вони проводять багато часу за переглядом відеоуроків від візажистів, складають списки «маст-хевів», малюють собі нові обличчя. І з якоюсь маніакальною ретельністю викладають результати в соцмережах, підписуючи «мій перший досвід скульптування» або «мій варіант смокі-айс».

І все це не заради фотозйомки (що було б зрозуміло), а для звичайного життя, між іншим. Жінки другого типу знають, що потрібно витратити багато коштів, сил і часу, щоб виглядати доглянутою і красивою. Це розуміння — єдина річ, яка їх об’єднує з жінками першого типу.

Жінки першого типу відносяться до жінок другого типу спокійно, але зверхньо і з легким глузуванням. Жінки другого типу відносяться до жінок першого типу з нерозумінням і шкодують «страшненьких» за те, що ті не вміють фарбуватися.

Ці жінки живуть в різних площинах, які рідко перетинаються. В їх світах занадто різні цінності, цілі і уявлення про прекрасне.

Ту, яку вважають красунею в одному суспільстві, не помітять в іншому.

Іноді до жінок другого типу приходить розуміння, що вони щось роблять не так і що потрібно змінюватися. Прикладів чудесних перетворень вульгарних дівиць в пристойних — сотні.

Однією з останніх успішно ушляхетнилося Софія Хеллквіст, що стала принцесою і дружиною шведського принца. На фото зліва — сильно засмагла Софія зразка «до», на фото праворуч — «після».

Виявляється, якщо змити з дівчини штучний загар, відростити їй нормальні брови, відклеїти вії, віддерти штучні пасма, перефарбувати волосся в натуральний відтінок, то вийде справжня красуня і готова принцеса.

Залишилося зрозуміти, як стилістам вдалося змінити не тільки її зовнішність, а й погляд. На фото «до» погляд — пронизливий, на фото «після» — впевнений і спокійний. Мабуть, внутрішні зміни пішли за зовнішніми.

Кожна жінка, безумовно, сама вирішує, як доглядати за собою і чи варто їй це робити взагалі. Але, роблячи той чи інший вибір, вона повинна розуміти, як її будуть сприймати оточуючі.

I
Загрузка ...