Як виглядають діти подружжя, яке називають «красунею і чудовиськом»

Навколо цієї пари з Кореї ходить чимало чуток. 

Все тому, що громадськість вирішила, ніби хлопець з настільки пересічною зовнішністю зовсім не пара для такої красуні. Але, незважаючи на це, вони щасливі разом ось уже чотири роки виховують двох чарівних доньок і не збираються зупинятися на досягнутому. Що ж, давайте заглянемо в їх життя.

«Красуня і чудовисько»

Люсі Лувелла більше схожа на порцелянову лялечку, ніж на реальну жінку. А ось її чоловік Пен — звичайний хлопець, з настільки ж звичайною зовнішністю.

Спостерігаючи за цією парою з боку люди ламають голову: що така красуня могла знайти в настільки непривабливому чоловікові? Деякі відразу роблять висновок, що Пен, мабуть, дуже багатий і Люсі з ним виключно через гроші. Однак це неправда, до того ж — дівчина заробляє більше, ніж її чоловік. Просто їх любов — це щось, що виходить за рамки звичних кордонів.

Спочатку закоханим було складно терпіти плітки і косі погляди, але сьогодні вони вже звикли до нашіптування за своєю спиною і не звертають на них уваги.

Яблуко від яблуні

Після того, як Пен і Люсі офіційно зв’язали себе узами шлюбу, всім стало цікаво, як же виглядатимуть їхні діти. Адже коли батьки такі несхожі один на одного, зовнішність їхніх спадкоємців справжня лотерея.

Незабаром закохані задовольнили цікавість громадськості і показали, як виглядають їх доньки. Діти мають світлішу шкіру, ніж у їхнього батька, проте водночас в їх зовнішності можна розгледіти його риси. Що стосується мами, то і від неї малятам явно дещо дісталося.

Перша дочка у Люсі і Пен народилася в 2016 році. У неї кучеряве волосся, великі очі і дуже миле личко.

Друга дівчинка з’явилася на світ в 2018 році. У неї теж дуже виразний погляд і красиві риси обличчя. Очевидно, що діти взяли найкраще від своїх несхожих один на одного батьків.

Зараз Люсі виховує двох маленьких принцес і анітрохи не шкодує про своє заміжжя. Тихе сімейне щастя з коханим і купою діточок — це саме те, про що вона мріяла.

Тим часом, Пен зайнявся бізнесом і має набагато більший дохід, ніж тоді, коли вони почали зустрічатися. У підсумку вони довели всьому світу, справжня любов існує і вона не залежить від зовнішності.

Чи згодні ви з думкою, що зовнішність не важлива для справжньої любові? 

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: