Як виховати дітей ввічливими: Просто припиніть робити ці 5 речей!

Ми усі часто демонструємо незадоволення, коли зустрічаємося в житті з хамами. Але ніколи не задумуємося, звідки вони беруться. Такими їх виховують батьки. Інколи дитина може демонструвати ідеальну поведінку вдома, але на вулиці бути справжнім бешкетником.

Ось що треба робити, якщо ви не хочете виховати дітей грубіянами:

1. Перестаньте їх боятися.

Ніколи не панікуйте, якщо ваша дитина вередує. Ви тоді не можете адекватно оцінювати ситуацію й приймаєте невірні рішення, часто на користь малечі. Сама ж дитина розуміє, що істерикою та слізьми легко отримати бажане й почне маніпулювати вами у майбутньому. Не старайтеся занадто балувати дитину, адже незаслужені привілеї можуть спотворити самосприйняття особистості. 

Звичайно, іноді побалувати дитину приємно, але не перестарайтеся.

Навчіть їх різниці між «я хочу» і «потрібно».

2. Перестаньте їх виправдовувати.

Якщо ваша дитина зробила щоб погане, не виправдовуйте її. Щоб виховати в майбутньому адекватну й виховану людину необхідно навчити її розрізняти добре від поганого. Як тільки дитина почує від вас фразу “всі діти такі” і щось подібне, вона буде думати, що робить все правильно.

Найкраще виховання: дисципліна, заснована на любові. 

Пам’ятайте: ваша задача — задовольняти їхні потреби і приборкувати їх бажання.

3. Не забороняйте іншим відчитувати їх.

В минулому виховувати дітей могли не лише батьки, а й вчителі чи інші дорослі. Сьогодні це вважається неприйнятним. Насправді, оточуючі мають робити зауваження вашій дитині, якщо вона поводить себе не належним чином. Дитина має розуміти особисті рамки інших людей та не переходити їх. 

Встановіть контакт з вчителем, і він допоможе вам слідкувати за поведінкою і манерами дитини в школі.

4. Припиніть їх балувати.

Запитуйте себе кожного вечора: чого я навчила сьогодні дітей?  Допомагаю я їм придбати навички та вміння, необхідні для повноцінного функціонування у дорослому житті? Даючи їм гроші або застеляючи завжди за ними ліжко, ви не даєте дітям повноцінно розвиватися й використовувати увесь потенціал. 

Цього неможливо навчити, якщо завжди давати їм те, що вони хочуть.

5. Перестаньте спрощувати їм життя.

Жодні батьки не хочуть ускладнювати життя дітей, але іноді корисно привчити їх до праці і терпіння. 

Навчіть дитину працювати, щоб вона в майбутньому добилася успіху. Наприклад, ви можете пропонувати їм винагороду за працю. 

У Вас обов’язково будуть чудові діти, варто лиш додати трішки зусиль.

Ви згідні з цими правилами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector