Як виконувати ранкову зарядку під музику

Ранкова зарядка несе неабияку користь організму, навіть якщо вона включає мінімум вправ. 

Ніщо так не тонізує організм та не заряджає енергією, як фізичні вправи. Щоб ваш день був максимально продуктивним, не забувайте розім’яти тіло. 

РАНКОВА ЗАРЯДКА ПІД МУЗИКУ

Ранкова зарядка під музику може не лише бадьорити, але й підвищити настрій. 10 хвилин енергійної зарядки разом з сім’єю зміцнить ваше тіло та покращить здоров’я. 

 

 1. Стати рівно, спина пряма. Ноги потрібно поставити на ширині плечей, а руки помістити на поясі. Почніть робити нахили голови вгору-вниз 4 рази в кожну сторону. 
 2. Повертай голову вправо-вліво 4 рази. Вправи на шийний відділ треба робити максимально повільно та акуратно, розтягуючи м’язи. 

 3. Тепер потрібно робити кругові обороти головою в різні сторони по три рази.
 4. Початкове положення: стати прямо, спина рівна, ноги на ширині плечей. Випрямити руки та розвести їх в сторони. Схрестити їх, ніби намагаючись себе обійняти. Виконувати 5 разів. 

 5. Підніміть одну руку вгору, а іншу — опустіть вниз. Робити махи по черзі, пружинячи руками. Повторити на кожну руку 6 разів. 
 6. Поклади руки на плечі і зроби кругові рухи вперед-назад 4 рази.

 7. Далі виконувати по 4 рази махи руками вперед і назад. 
 8. Руки покласти за голову, лікті при цьому мають бути розведені в сторони. Нахилятися вперед до правої і до лівої ноги по 4 рази.

  зарядка бадьорий ранок

 9. Стати рівно, а руки помістити на пояс. Одну ногу потрібно зігнути в коліно та направити його в сторону. Підіймати кожну ногу по 3 рази. 
 10. Ноги поставити широко, а руки помістити на пояс. Виконай неглибокі присідання 6 разів. 

 11. Ноги потрібно розставити на широко, а коліна зігнути. Нахилити тулуб вперед, а потім випрямитися. Повторити 4 рази.

А ви робите ранкову зарядку?

U2
Загрузка ...