Як виправити поставу дитини: 6 ефективних вправ

На жаль, неправильна постава — поширена проблема як дорослих, так і дітей. Такій сумній тенденції сприяє сучасний спосіб життя більшості людей: постійне сидіння в офісах. Щороку все більше професій отримують сидячий режим, а це відбивається на нашому організмі.

Особливо важливо зважати на поставу ще маленьких людей, які не завжди розуміють наслідків неправильного сидіння за партами. Дбайте про її дитину, не допустіть сколіозу. Якщо ваша дитина навчається в школі, де немає спеціальних меблів, то ризики отримання проблем із поставою дуже високі. Тож перегляньте підбірку цих вправ, які збережуть вашу дитину від можливих проблем.

Звичка – запорука успіху

Тільки завдяки постійності та регулярності можна досягнути суттєвих результатів. Якщо ви неправильно сидите щодня, то 5 хвилин виконання вправ на тиждень не допоможуть перемогти негативні наслідки. Привчіть свою дитину до таких вправ з раннього віку і це ввійде в звичку. Виконуйте вправи разом, показуйте приклад.

Найбільш дієвий та зручний спосіб виконувати вправи для здоров’я спини — шведська стінка. Завдяки їй можна виконати величезну кількість корисних та цікавих для дитини вправ. Однак якщо такої можливості немає, можна зайнятись спеціальними вправами. Тільки не забувайте про регулярність.

Комплекс вправ для виправлення постави

Усі вправи виконуйте по 5-7 разів в межах одного підходу. Поступово, відштовхуючись від фізичних можливостей, можна збільшувати кількість підходів до п’яти. Для виконання вправ вам знадобиться килимок та гімнастична палиця.

«Літак»

Ноги тримаємо разом, руки на рівні плечей, розводимо їх. Намагаємось полетіти, нахиляючись тулубом, а руки розставлені в різні боки та прямі.

«Млин»

Покладіть праву руку на пояс, а ліву підійміть вгору, вимальовують кола. Спочатку вперед, потім — назад. Прискорюйтесь з кожним повтором. Поміняйте руки.

«Дроворуб»

Стійте рівно, ноги на ширині плечей. У руках палиця, якою ви робите замах назад і різко нахиляєтесь вперед.

«Ластівка»

Відома вправа, яка зміцнить ваш хребет. Ноги тримаємо разом, руки вздовж тіла. Праву ногу підіймаємо і підводимо назад, а руками імітуємо крила. Затримайтесь в такому положенні на 30 секунд, змініть ногу.

«Рибка»

Ляжте на живіт, руки покладіть перед собою. Підіймайте руки та грудну клітку вгору назад, тягнучись до неба. Поверніться у вихідне положення. Підійміть ноги і поверніться назад. Погойдайтесь з піднятими руками і ногами.

«Велосипед»

Ще одна відома з дитинства вправа, яка зміцнює прес, а це важливо для постави. Ляжте на спину і підійміть ноги. Імітуйте ними крутіння педалей на велосипеді.

Яка з цих вправ уже для вас знайома?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: