Як вирівняти спину: тренування для правильної постави

Гарна постава — це не лише аспект зовнішності, адже викривлення постави чинить негативний вплив і на здоров’я. 

Через неправильну поставу згодом може виникати біль та дискомфорт, тому ми для вас підготували метод, який допоможе визначити, чи немає у вас проблем.

Постарайтеся пройти по кімнаті з книгою на голові так, щоб вона не впала. Або притуліться спиною до стіни і подивіться, що щільніше прилягає до стіни — лопатки або сідниці? Якщо проблем з поставою немає, то дотик буде однаковим. Якщо є, то округлена спина почне тиснути на стіну значно раніше тазу.

Якщо ви вже пробували подібний метод, то повинні пам’ятати, що постава дуже швидко повертається до свого попереднього стану. Особливо, якщо виконувати наступні вправи регулярно.

Вправа №1

Ця вправа зміцнює нижню частину спини. Потрібно рівно стати спиною до стіни на відстані 20–30 см від неї. Ноги при цьому мають бути розміщенні на ширині плечей, а пупок «притискаємо» до попереку. Після цього поступово нахиляємося вперед й округлюємо спину. Потім торкаємося руками підлоги і робимо руками кроки вперед, переходячи в планку. Потім таким рухами повертаємося в початкове положення. Виконувати вправи потрібно 4–8 разів.

Вправа №2

Наступну вправу потрібно робити лежачи. Ляжте на спину, зігнувши ноги і впершись стопами в підлогу, руки витягніть уздовж корпусу. Підійміть тіло над підлогою, щоб корпус і стегна утворили одну лінію. Затримайтеся в цій позиції, а потім спустіться в початкове положення. Виконуємо 10 разів. Ця вправа зміцнює середню частину спини та розвиває еластичність міжхребцевих дисків.

Вправа №3

Ляжте спиною на рівню поверхню зігніть ноги в колінах та переставляйте їх з боку в бік, намагаючись торкнутися підлоги. Повторити 10 разів в кожну сторону. Ця вправа чудово розвиває еластичність хребта та знімає біль у попереку. 

Вправа №4

Встаньте на коліна, долоні поставте на підлогу так, щоб вони знаходилися рівно під плечима. Руки — прямі, а ноги зігнуті під кутом 90 градусів. На видиху округлите спину, на вдиху прогніться. Кожне положення утримуйте протягом трьох секунд. Ця вправа, відома як «Кішка» бореться зі сколіозом і сутулістю. Повторити 10 разів.

Вправа №5

Сісти на стільчик, а спина повинна бути рівною. Живіт втягніть та почніть тягнутися вгору правою, а згодом лівою рукою. Рухи повинні бути плавні без ривків. Повторити на кожну руку по 15 разів. 

Ви задоволені власною поставою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: