Як визначити характер людини за почерком

Почерк – вельми красномовний показник, здатний демонструвати риси характеру, інтелектуальні здібності та ступінь життєвої активності свого володаря.

Грунтуючись на тому, яку форму і нахил мають написані літери, можна легко зробити висновок про трудовий потенціал людини, його товариськості та силу волі. 

Однак є кілька нюансів, які допомагають безпомилково визначити істинні наміри людини. Те, як вона малює «Х», багато говорить про  характер і тип особистості.

Характер за почерком

Ми вам пропонуємо пройти простий 5-секундний тест: намалюйте хрестик і подивіться на картинку нижче. Те, яким чином ви намалювали його, говорить про ваші приховані особливості.

ОСОБЛИВОСТІ НАПИСАННЯ СИМВОЛУ «Х»

  1. Перший варіант свідчить про замкнутість людини. Такі люди часто страждають на приховані депресії. Їм важко дивитися в майбутнє, оскільки ще не відпустили минуле. 
  2. Ви не любите привертати до себе зайву увагу. Також вашою особливістю є важкість прийняття рішень. Сумніви переслідують вас у всьому. Повільно рухаєтеся вперед, адже часто озираєтеся назад. 
  3. Ця особистість справжній бунтар, який ніколи не дослухається до чужої думки. Жити всупереч всьому – це справжнє правило, якого дотримуєтеся у будь-якій ситуації. Навколишні говорять, що вас кам’яне серце.
  4. Ти цілеспрямована і відкрита людина, але любиш спостерігати за всім, що відбувається навколо. Пропри свою щирість, недовіра до людей присутня у твоєму серці. 
  5. Ти індивідуаліст, майстер на всі руки. Живеш за своїми правилами та рідко звертаєш увагу на думку зі сторони. Завжди добиваєшся поставлених цілей. 
  6. Ця людина часто є прикладом для інших. Креативність та нестандартне мислення захоплюють усіх навкруги.
  7. Ти не схильний відхилятися від норми, адже найголовніше – це практичність. Зосереджений, в усьому підтримуєш баланс.
  8. Ти людина з багатим внутрішнім світом. Твоїй уяві та фантазії немає меж. Але це часто заважає знайти спільну мову з іншими.

А як малюєте знак “Х” Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector