Як врятувати себе від депресії: три дієвих способи

Депресія — це не вирок. А щоб її потім не лікувати, потрібно подбати про себе тут і зараз. Тож краще запобігти її появі, аніж місяцями намагатись її позбутись. Пропонуємо вам 3 дієвих способів, які вбережуть вас від депресії і навіть вилікують!

1. РОЗБУДІТЬ СВОЄ ТІЛО

Переважно люди в депресії просто лежать цілими днями в ліжку й відчувають себе втомленими, наче після важкого робочого дня. Ніхто не змушує вас займатись шаленими тренуваннями, після яких болить тіло, ні. Але все ж порухайте своїм тілом, воно ж хоче бути повноцінним!

Рухайтеся потроху, але постійно.

Ходіть по дому під музику, бігайте, стрибайте, танцюйте. Обирайте сходи замість ліфта. І не паркуйтесь прямо біля під’їзду.

Займайтеся йогою.

Психологи підтверджують, що регулярна йога — ключик до подолання депресії, оскільки під час таких занять ви нарешті починаєте слухати свій організм і розуміти. Оберіть йогу для початківців і насолоджуйтесь.

Танцюйте.

Танці — не лише зарядка чи весело проведений час, а й користь для тіла й мозку, ви через тіло проявляєте свої емоції і відчуваєте свій, ви віддаєтесь імпровізації, а це дуже важливо.

2. ВСТАНОВІТЬ КОНТАКТ З ЕМОЦІЯМИ

Професор Річард О’Коннор каже: «У людей в стані депресії виявляється особливий талант пригнічувати почуття. Купа страждань викликана саме нашими страхами і звичками, які ми виробляємо, щоб уникати емоцій».

Ведіть щоденник настрою.

Записуйте туди щодня свої емоцій та відчуття, важливо записувати як негативні, так і позитивні. Згодом, читаючи причини перепадів настрою, ви нарешті зрозумієте, від чого залежите та як позбутись причини.

Вчіться виражати емоції.

Не треба тримати всі відчуття в собі, світ радісно їх прийме! Так, інколи справді треба контролювати емоції, але якщо вам хочеться плакати — плачте, хочете радості — смійтесь.

Відкрийтеся близьким.

Не забувайте про близьких вам людей. Коли ви від них віддаляєтесь, то робите собі і їм ще гірше. Вони зможуть вас відволікти і розсмішити, витягнути з дому для прогулянки і зводити на улюблене шоколадне морозиво. Розкажіть, що вас турбує. І все буде добре!

3. ПЕРЕБУДУЙТЕ СВОЄ МИСЛЕННЯ

Важко за один день змінити життя, бо ви змінили думку. Однак саме з думки усе й починається. Контролюйте думки й самі собі навіюйте лише позитивні, однак якщо вам погано, то скажіть про це, а не мовчіть з натягнутою посмішкою.

Дозвольте собі недосконалість.

Негатив просто чекає вашої низької самооцінки, до речі, чи не вона стала зерном вашої депресії? Якщо ви не задоволені собою, то змініть мислення. Ви — прекрасна, якою б ви не була. Не треба себе ні з ким порівнювати, ви вже найкращі.

Придушіть внутрішнього критика.

Годі з’їдати себе самокритикою, ви ж від неї кращими не станете. таким чином ви ще більше добиваєте свою і так мізерну самооцінку. Уявіть, що за кожним перехожим ходить смішний гном, який постійно буркоче про те, що та людина така-сяка. І чим смішніше вам вдасться це уявити, тим крутішим буде результат.

Зніміть фокус з себе.

Звісно, ви маєте залишатись в центрі свого життя, поважати та любити себе, піклуватись про себе, однак, постійно думаючи про якусь ситуацію, ви самі ж себе накручуєте. Відпустіть. Воно вже в минулому, навіщо цієї драми?

Чи траплялась у вас депресія?

NataM
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: