Як Ви схрещуєте руки – такий у вас і характер!

Мова жестів інколи більш красномовна, ніж будь-які слова. Психологам достатньо кілька хвилин поспостерігати за поведінкою людини, щоб дати їй певну характеристику. Навіть те, у який спосіб ви схрещуєте руки, може розповісти про вас декілька цікавих фактів. Отже, оберіть свій варіант і прочитайте, які у вас є сильні сторони.  

Ліва рука знаходиться зверху

Це свідчить про те, що ви звикли орієнтуватися на власну інтуїцію. Ваше шосте чуття вас практично не підводить. Також ви добре відчуваєте інших людей і можете “читати” їхні думки. У вас оригінальний хід думок, який відрізняється від більшості людей. Це допомагає вам швидко пристосуватися до будь-яких ситуацій і розбиратися в них. В особистому житті у вас гармонія та взаєморозуміння. Це заслуга вашого терпіння, турботи та любові до близьких.

Права рука знаходиться зверху

Ви звикли об’єктивно оцінювати ситуацію і реалістично сприймати дійсність. У ваших діях спостерігається баланс між розважливими вчинками та тими, які виникають спонтанно. Спочатку ви прорахуєте свої кроки й оціните наслідки і лише після цього приймаєте рішення. Загалом ви прагматична особистість, але у вашому житті присутній гумор та веселощі. А ще ви бачите людей наскрізь і відчуваєте, коли вас намагаються обманути. В особистих стосунках ви наполегливі і безкомпромісні. 

Пошепки

Видно і ліву і праву кисть

У вас є всі задатки лідера, що допомагає вам досягати поставлених цілей. Ви не маніпулюєте людьми, але втираєтеся їм в довіру й все одно отримуєте бажане. Оскільки ви рідко помиляєтеся, то на вас звикли покладатися. Також ви завжди говорите правду, за що оточуючі ще більше вас поважають. В особистих стосунках лідерські якості нікуди не звикають, але ви готові йти на компроміси і поступки.

Є ще один тип перехрещених кистей, при якому не видно жодної руки

Це рідкісна поза, яка свідчить про вашу закритість та таємничість. Ви завжди готові прийти на допомогу, якщо оточуючі цього потербують. У повсякденному житті ви уникаєте зайвих хвилювань та переживань. 

А у який спосіб ви схрещуєте руки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector