Як виглядати привабливо, коли тобі за 50?

Всі кажуть, що 50 років – це час для внуків, романтичних турецьких серіалів, плетіння чи в’язання. Ну, словом, ми всі перетворюємося на типових бабусьок. 

Але я категорично проти таких правил! Ні, ні, ні та ще раз ні! Я навпаки вважаю, що у 50 починається друга молодість.

Тому виробила для себе декілька правил, як виглядати так, немов тобі тільки-но виповнилося 18 (жартую).

1. Закриті плечики у футболці чи сорочці:

Так, з віком наша шкіра вже не така еластична та підтягнута. А часу ходити у спортивний зал нема. Тому я завжди обираю закритий верхній одяг. Це дуже зручно та комфортно. 

2. Чорні речі – табу:

Ну, шановні, Ви на похорон зібралися? Темні відтінки – це не тільки чорне, а ще й коричневі, шоколадні, темно-синій та інша кольорова гама. Гарний варіант – ніжні, пастельні відтінки. А для яскравого акценту я завжди обираю невелику сумочку-клатч або ж взуття. 

3. Масивні прикраси – це антитренд! 

Наприклад, великі сережки чи намисто можуть підкреслити ваші зморшки на обличчі та шиї. Обирайте “легкі”, непомітні аксесуари з маленькими підвісками. Вони додають елегантності та вишуканості. Чудовий варіант – на міцній застібці:

4. Підбори:

Тут потрібно правильно обирати каблуки. Адже у такому віці досить важко ходити на шпильках. З’являється варикоз, болять ноги та коліна. Тому я раджу звертати увагу саме на невеликі каблучки, довжиною 3-5 сантиметри. І для комфорту додатково купуйте спеціальні ортопедичні підкладки. Вони пом’якшують навантаження. 

Я раджу купувати такі на літо:

А які у Вас є правила?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector