Юрист одружився з жінкою, у якої до нього було 10 чоловіків

Юрист одружився з жінкою, у якої до нього було 10 чоловіків.

Коли настала перша шлюбна ніч, вона раптом каже йому:

«Будь ласка, будь лагідний зі мною, адже я ще … дівчина!»

Сказати, що наречений був шокований – це нічого не сказати. Він здивовано питає її: – «Але як? Як дівчина? Адже у тебе було цілих 10 чоловіків! Як таке взагалі можливо? »

І тут наречена почала пояснювати: – Розумієш, мій перший чоловік був менеджером з продажу. Він весь час яскраво описував мені як це буде класно, але в підсумку так нічого і не сталося.

– Чоловік №2 працював програмістом. Він весь час сумнівався – чи буде це працювати, тому тільки й робив що закривався у ванній з журналами і наодинці налагоджував свою функцію.

– Чоловік №3 працював наладчиком. Він весь час запевняв мене, що система продіагностована і за всіма параметрами повинна працювати ідеально, але так і не зміг запустити її.

Пошепки

– Чоловік №4 працював в телефонних продажах. Коли він отримував замовлення – ніколи точно не міг сказати коли воно буде виконане.

– Чоловік №5 працював інженером. Він говорив що розуміє як в цілому все повинно працювати, але йому треба хоча б років зо три на дослідження, впровадження та налагодження методу.

– Чоловік №6 працював в фінансах і адмініструванні. Він весь час говорив що знає що потрібно робити, але не був упевнений – чи входить це в його сферу обов’язків.

– Чоловік №7 був маркетологом. І хоча він мав відмінний продукт, він не вирішив як його правильно позиціонувати і, так і не вивів на ринок.

– Чоловік №8 був психологом і все що він міг робити – так це годинами говорити про це.

– Чоловік №9 був гінекологом. Все що він міг зробити – подивитися туди, стомлено зітхнути і піти читати газету.

– Чоловік №10 займався колекціонуванням поштових марок. Все що він робив було … О-ох, як я за ним сумую. – … Але нарешті я вийшла заміж за тебе і відчуваю щось неймовірне! – «Чудово» – сказав наречений: «Але чому ти в такому передчутті?» – Ну ти ж юрист. Тепер я точно знаю що мене використають по повній програмі!

Вам сподобалася історія?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector