Як за допомогою дріжджів збільшити врожай овочів у кілька разів. Простий та ефективний метод

Хорошим господиням давно відомо, що дріжджі можна використовувати не лише на кухні, але й в догляді за врожаєм. Вони сприяють росту й розвитку рослин, покрають мікрофлору землі і сповільнюють ріст буряну.

Приготуйте спеціальний розчин, для якого розчиніть в 5 л теплої води 1 кг пресованих дріжджів. Залишіть його на годину. Коли суміш настоїться, розбавте літр розчину в 10 л води.

Якщо використовувати сухі дріжджі, то 10 грамів потрібно розчинити на 10 л води, додавши 2 столові ложки цукру. Суміш залишіть в теплому місці, а через дві години розведіть з водою у співвідношенні 1:5. Готовим розчином підлийте рослини.

У випадку, коли вам потрібне добриво для розсади, дріжджі також пригодяться.

Полуницю напередодні цвітіння потрібно підлити спеціальним розчином, який складається зі 100 г дріжджів на 10 л води.

Для  пасльонових культур підійде така суміш: 100 г пресованих дріжджів, 3 л теплої води і щіпка цукру. Цей розчин має настоюватися протягом тижня. Потім його потрібно розвести, дотримуючись пропорції 200 мл суміші на 10 л води. Кожну рослину слід підлити літром засобу.

Дія добрива буде ефективнішою, якщо його використовувати в теплу погоду, коли земля втсигла прогрітися. Додатково можна додати підживку з калієм, який добре поглинається дріжджами.

Чи використовували ви дріжджі у ролі добрива для врожаю? Діліться своїми рецептами розчинів.

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector