Як закласти гарні клумби перед будинком: 20 ідей своїми руками

Кожному власнику приватного будинку хочеться, щоб в його дворі було красиво. І не просто красиво, а щоб його ділянка не була схожа на інші, виділялася із загальної маси приватних будинків. Одними з головних прикрас земельної ділянки перед приватним будинком, звичайно ж, є рослини і квіти. Грамотно розташовані і оформлені квітники і клумби у дворі, зроблять вашу ділянку красивою, а ще будуть доставляти вам естетичне задоволення.

Планування починається з вибору відповідного місця. Зазвичай двір приватного житлового будівнику вже обладнаний доріжками і розбитий на функціональні зони. Тому для клумби важливо знайти ділянку, де рослини не будуть постійно перебувати під палючими сонячними променями або на протязі.

Черговий вагомий фактор – відсутність на обраній ділянці двору приватного будинку застояної вологи. Це стосується талого снігу і дощових потоків. Надлишок вологи негативно впливає на надходження кисню до кореневої системи рослин, тим самим ускладнюючи їх повноцінний розвиток.

Проявити творчу індивідуальність допоможе самостійне складання схеми квітника для двору приватного будинку, а також наша підбірка!

А вам сподобалися ідеї для оформлення клумб перед будинком?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector