Як зараз виглядає хлопчик, який 9 років тому народився з сивим волоссям немов дідок

Патрісія Вільямс – матір трьох неймовірних дітей, двоє молодших з яких ще володіють певною особливістю. Другий хлопчик народився ще у 2012 році, й одразу всіх здивував навколо – його волосся було білосніжне, а ще всіх вражали неймовірної краси мигдалеподібні очі. Спершу всі вважали, що в малюка просто біле волосся, однак з віком стало більш зрозуміло, що у Редда насправді альбінізм. 

Зазвичай така недуга передається генетично, тому лікарі стали запитувати, чи є в родині особи, які також страждали на цю генетичну мутацію. Не одразу, але подружжя все-таки згадали про свою 85-річну бабусю Патрісію, яка все життя є володаркою неймовірного платинового блонду. Лікарі їй неодноразово говорили про те, що такий колір волосся викликаний альбінізмом, однак вона це заперечувала. Гени – непередбачувана річ, й ось так вони передалися у спадок.

Бабуся була єдиною платиновою білявкою серед усіх родичів.

Сім’я через 6 років наважилася на другу дитину. На їхні подив, народився ще один хлопчик за альбінізмом. 

Захворювання не впливає на здоров’я та активність хлопчиків. 

Перехожих дивує така зовнішність двох хлопчиків й вони часто хочуть зробити з ними фото.  Батьки 8-річного Редда і 2-річного Роквелла з гумором ставляться до підвищеної уваги до їхніх дітей.

Дуже щаслива сім’я!

Що ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector