Як зараз виглядає найкрасивіший хлопчик у світі (ФОТО)

Вільям Франклін-Міллер колись був визнаний найкрасивішим хлопчиком в світі. Зараз він вже молодий юнак, однак за красою не поступається своїй дитячій зовнішності.

Вільям народився в Лондоні в 2004 році, проте майже відразу його сім’я переїхала в Мельбурн (Австралія). Ще бувши немовлям із пухлими щічками, він зачаровував усіх своєю янгольською зовнішністю і світлими блакитними очима. Тому не дивно, що в 4 роки його помітили модельні скаути, і хлопчик потрапив в модельний бізнес.

Після цього він брав участь в декількох проектах, але жив цілком звичайним життям. До тих пір, поки його фотографії не розмістив популярний японський блогер. Знімок дитини став вірусним, і про його існування дізналися практично скрізь. Вже тоді багато хто охрестив його «найкрасивішим хлопчиком на планеті».

Вільям ж про це навіть не здогадувався, поки на його сторінку в Instagram не почали підписуватися тисячі людей. 12-річна дитина і його батьки були в шоці, вони думали, що сторінку зламали. Однак пізніше дізналися, що хлопчик став неймовірно популярним в Японії і Китаї.

І тут казка в його житті тільки почалася – десятки модельних агенцій пропонували йому співпрацю, і навіть кінорежисери пропонували попрацювати з Вільямом. Він знявся в серіалах «Стріла», «Джек Айріш», «Сусіди», а також став експертом і частим гостем на азіатських телешоу.

Як Вільям виглядає зараз:

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector