Як заспокоїти пихату свекруху, які зібралася жити з вами

Побутові конфлікти в сім’ях виникають з різноманітних питань, однак наймасштабнішими, звичайно, є конфлікти щодо спільного проживання з батьками. Ділимося гірким досвідом нашої підписниці, інколи таке варто прочитати, щоб вчитися на чужих помилках.

СІМЕЙНІ РОЗБІЖНОСТІ

Одружилася я з Валерієм на останньому курсі магістратури, а потім вступила ще в аспірантуру. Ми мріяли про своє житло, тому чоловік поїхав за кордон, а я ще й тут працювала на двох роботах, паралельно вчилася. Важкий період, я тоді навіть не мала часу просто посидіти й спокійно випити каву, можна вже і не говорити, що Валерій приїжджав раз в три місяці – не про таке сімейне життя я мріяла. Згодом нам вдалося заощадити невеличку суму, яку вистачало на купівлю невеличкої двокімнатної квартири на околиці міста. Приступили до ремонту, ще мої батьки трішки допомогли з цим – купили нам гарнітур в спальню, новий телевізор. Я закохалася у своє нове житло, адже вклала в нього стільки сил.

Від матері чоловіка я нічого не очікувала, знала, що ми все маємо зробити своїми силами, але те, що вона собі вирішила, мене дуже вразило.

Загалом от нещодавно святкували новосілля. Запросили батьків, мою подругу з чоловіком, а свекруха прийшла ще й з зовицею. Я прибрала все до блиску, накрила на стіл й чекала гостей. Мої батьки дуже раділи за нас, а от сестра брата одразу почала говорити, що в мене не так зроблено: тюль не красивий, шпалери ми обрали затемні і взагалі – курка на столі пересмажена. Мене це дуже образило.

Я вдавала, що все добре, намагалася не звертати уваги на ці різкі зауваження, однак насправді стало шалено прикро… Я заспокоювала себе думкою про те, що скоро вони підуть. Однак я не знала, що далі мене очікує. Наприкінці вечора свекруха встала з-за столу і заявила, що речі у неї практично зібрані і на днях вона переїде до нас. Ще й додала: “Може Настуся нарешті навчиться смачно готувати під моїм чуйним керівництвом “. Тоді я ледь не знепритомніла. Чоловік навіть не здивувався, здавалося, що якщо я нічого не скажу, то його матір дійсно буде жити з нами. 

Чим все завершилось

Коли я заявила, що в квартирі будемо проживати лише ми у двох, то свекруха заявила, що її син дав більшу частину коштів на житло, тому вирішувати буде він. Загалом ми всі пересварилися, а ввечері я спитала чоловіка, чому він не заступився за мене. Так той сказав, що нічого поганого не бачить в тому, якщо матір буде жити з нами. Я шокована, досі з ним не розмовляю, і вибачатися перед ними точно не буду. Що мені зробити, щоб не дати свекрусі переїхати? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector