Як жінкам наповнити своє тіло енергією? 13 корисних вправ, що творять дива з організмом жінки

Японці завжди славились своїм  довголіттям, отже, вмінням берегти здоров’я. Та не лише фізичне, а й духовне. Існує відома книга японського цілителя «Система здоров’я Кацудзо Ніші», в основі якої не теорія, а практики. Автор дійшов до цих висновків самостійно.

Коли йому було 20, він дізнався про страшний діагноз і швидку смерть, тож вирішив почати діяти. За допомогою різноманітних методик він одужав та став довгожителем.

Цілитель усе життя працював над власною системою зміцнення здоров’я. Він активно вивчав давньогрецьку та староєгипетську медицину, тибетські й китайські практики, йогу. Ця система — не лише вправи та харчування, а й повноцінний спосіб життя, окрема його філософія.

Японських практик існує справді багато, але ця особлива, оскільки містить комплекс вправ, який особливо потрібний жінкам.

І ось вам прямі докази того, що це потрібно: японки вже 25 років поспіль здобувають рекорд по довголіттю. Вони постійно тренуються і вражають інших своєю стрункістю.

Пропонуємо і вам спробувати ці вправи, які додадуть вам бадьорості, хорошого настрою, витривалості, спокою, стрункості, словом… Універсальні вправи! Лише 20 хвилин щодня і ваше тіло повністю зміниться.

Комплекс вправ для жінок

Насамперед обирайте правильний час для цих вправ. Поспішати — це точно не про японські практики. Не рекомендуємо робити ці вправи ввечері, найкращий час — ранок. Важливо: вправи мають бути вам в радість, а не примусово.

Не забудьте також про одяг. Просторий і легкий. Вмийтесь холодною водою і посміхніться. Тепер виконуйте!

 Вправа 1

Ляжте на спину й розслабтесь. Дихання ваше рівне й глибоке, уявіть себе в тихому природному середовищі. Руки по боках. З’єднайте ноги разом та зігніть. Підтягніть коліна до грудей. На глибокому вдиху поверніть коліна праворуч, укладаючи їх на підлогу. Голова повернена ліворуч, видих.

Щока має торкатись підлоги, а плечі й руки мають бути нерухомими. Тепер повторіть вправу, але з поворотом в інший бік. Починайте з 4-5 повторень, збільшуйте до 25.

 Вправа 2

Ляжте на спину, руки покладіть вздовж тіла. Долині дивляться вниз. Ноги в колінах зігніть і покладіть на відстані 30 см. Зіпріться на стопи, вдихніть і втягніть живіт. Сідниці зі спиною підійміть, спирайтесь на лопатки.

Затримуйтесь на кілька секунд, опускайтесь, розслабляйтесь й продовжуйте вправу. 5 повторень.

Вправа 3

Ляжте на живіт, випряміть руки.між ногами відстань орієнтовно 15 см. Напружте сідниці, витягніть пальці ніг і підійміть праву ногу. Затримайтесь, опустіть ногу, розслабтесь, повторіть з іншою ногою. Зробіть по 50 повторів на кожну ногу.

 Вправа 4

Залишайтесь у попередньому положенні, тільки підійміть голову та плечі. Долоні розміщені на підлозі на ширині плечей. Підійміть обидві ноги на 15 см і затримайтесь на кілька секунд. Імітуйте плавання. По 20 разів на кожну ногу.

Вправа 5

Станьте на коліна. Корпус вертикально, руки розміщені вздовж тіла. Утримуйте спину прямою, відхиліться назад і затримайтесь на кілька секунд. Повторюйте 5 разів.

Вправа 6 

В такому ж положенні опустіть голову і підійміть таз. Коліна правої ноги підтягніть так, щоб вони торкнулись лоба. Після цього витягніть ногу вгору і підійміть до голови. Зробіть 10 повторень на кожну ногу.

 Вправа 7 

Ляжте на живіт на тверду основу. Зігніть коліна й розслабтесь. Уявляйте, що ноги — це рослини, яких розгойдує вітер. Легко помахуйте ногами і намагайтесь дотягнутись п’ятками до сідниць. Робіть вправу щодня і побачите результат

 Вправа

Ляжте на тверду й жорстку поверхню на спину, обличчям дивіться вгору. Уявляйте, що ваше тіло невагоме, легке й порожнє всередині. Ніг не підіймайте. Зігніть коліна, потягніть ноги до сідниць. Підійміть голову й дотягніться пальцями до колін, не відриваючи спини від поверхні.

Якщо вам вдалось і ви дотягнулись пальцями до колін, то підійміть голову й випряміть хребет горизонтально. Залишайтесь так якнайдовше. Уявляйте енергію, яка приходить через голову і розливається по всьому тілу.

Вправа 9

Лежіть на спині, ноги з’єднані, руки біля тіла долонями вниз. Рахуйте від 1 до 4 і підійміть руками нижні кінцівки. Намагайтесь триматись пальцями за коліна, а тулуб підійміть до ніг. Будьте в такому положенні, поки не відчуєте біль і втому. 10 повторів буде достатньо.

Ця вправа особливо важлива для жінок, які нещодавно народили. М’язи потребують тонусу, а вправа цього додає, ще й покращує рівновагу й вдосконалює травлення.

 Вправа 10 

Стійте рівно. Ноги покладіть якнайширше, але паралельно одна до одної. Уявляйте, що тіло легке, невагоме і порожнє. Руки тримайте позаду і схрестіть пальці разом. Згинайтесь і відкидайте голову назад. Руки завжди розслаблені. Рухайтесь ліворуч і праворуч. Уявляйте себе вербою біля річки. Після відчуття втоми поверніться у початкове положення.

 Вправа 11 

Ляжте на спину на тверду поверхню, розслабтесь. Руки закладіть за голову, підіймайте тіло до сидіння. Згинайтесь спиною до ніг максимально. Уявляйте, що ви розчиняєтесь, дивлячись у плесо річки. Повільно підіймайтесь.

 Вправа 12 

Якщо у вас є больові відчуття в спині та ногах, то ця вправа вам допоможе. Станьте рівно, помасажуйте талію і уявіть, що тіло стає все гнучкішим. Нахиляйтесь, доторкаючись руками до землі. Якомога сильніше. Підійміться та нахиліться в протилежних бік також якомога сильніше. Зробіть нахили в боки, поверніться у вихідне положення.

 Вправа 13 

Станьте на коліна і прогинайтесь спиною назад якнайсильніше. Руки тримайте на щиколотках ніг. Пробудьте в такій позиції 5 секунд і повертайтесь. Зробіть 10 повторів за можливістю.

А ці вправи важливі для жінок, які борються з проблемами в яєчниках

Вам потрібно розробити м’язи стегон, живота і спини. Ця вправа дасть такий результат. Окрім того, вона усуває біль і стимулює жіночі органи, допомагає покращити емоційний баланс, усуває стрес.

Станьте в позу собаки мордою рівно. Дотримуйтесь лінії між шиєю та стегнами. Плечі та коліна при цьому мають бути нерухомими. Опускайте голову вниз, але підборіддя не має торкатись грудей. Вдихніть, поверніться у вихідне положення. Зробіть 20 повторень.

Наступна вправа покращить кровообіг, тренує м’язи стегон та сідниць, а також запобігає защемленню м’язів. 

Ляжте на живіт і витягніть руки вздовж тіла долонями донизу. Між ногами відстань орієнтовно в 15 см. Напружте пальці й підійміть ногу на 15 см. Затримайтесь, опустіть. Змініть ноги. Зробіть по 50 повторень. 

Після вправ потрібно ще раз налагодити дихання, думати тільки про хороше, відчувати тіло та гармонію із ним, усміхнутись.

Якщо ви будете ставитись до цих вправ як до хобі, то результат буде набагато помітнішим. Ваші м’язи будуть в тонусі разом із думками.

Займались коли-небудь йогою?

NataM
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: