Як жінкам вдається залишатися активними та життєрадісними навіть на пенсії

Усі ми чомусь звикли думати, що старість – не радість Навіть повторюємо це постійно. Так, є чимало чинників, які впливають на хороше життя після 60 років, але це аж ніяк не заважає самій людині бути щасливою та активною. Отож, як виглядає щаслива бабуся? І чи існують такі взагалі? 

Одразу уявляємо жіночку, якій вдалося нагодувати онука і в дорогу спакувати смачненького. Але все далеко не так. Ну, не зовсім… Тут ми мовимо про дещо викривлені уявлення про людей похилого віку.  Зараз ми покажемо вам, що бабусі бувають зовсім іншими. 

Русские старики бабушка картинки, стоковые фото Русские старики бабушка |  Depositphotos

Якось перестріла на вулиці незнайому жінку. У неї впав гаманець, тому я вирішила їй допомогти. Так ми й розговорилися. Вона була такою гарною і привабливою, а ще дуже начитаною та цікавою. Виявилося, нам по дорозі. Йшли і балакали. Далі мова зайшла про сім’ю, я показала їй фото своїх дітей, а вона – продемонструвала мені хлопчика років 7. Думала, що це її син, доки та не зізналася, що це хлоп’я – її онук.

Я була дуже здивована. Ніколи не сказала б, що вона старша, ніж я. Така активна, говірка, посміхнена. Я б дала їй не більше 50! А ї\й вже за 60. Дивина. Я навіть не знала, що наші жінки здатні на подібне. 

Потім я ще довго думала про цей висновок. І зрозуміла, що нічого дивного в тому немає. Жодна жінка не зобов’язана після народження онуків ставати тією згорбленою і буркітливою тіткою, яких ми часто зустрічаємо біля під’їздів. Тоді я зустріла самодостатню жінку, яка подбала на старість не лише про дітей, а й про себе.  

Потім я обдумувала поняття пенсії у наші державі. Вік ненайкращий, але все ж доволі зручний. Ще зо 2 десятки, якщо Бог дасть, можна спокійно пожити для себе. Тому, доки всі працюють, пенсіонери можуть відвідувати курси, займатися собою, відпочивати, експериментувати з образами. Це час для того, щоб  компенсувати все те, що ви не встигли в молодості.

Можете обурюватися, але коли, якщо не у 50 – 60 років можна нарешті розслабитися та почати насолоджуватися життям? Так, є різні перешкоди: здоров’я, сили, гроші. Але ж головне бажання!  Та й на пенсії від вас уже ніхто нічого не вимагає. 

Думаєте, таких жіночок немає? Озирніться довкола і гляньте уважніше. У кафе, у парку, у магазинах у робочий час, у салонах та у місцевому фітнес-центрі – вони всюди. Ці люди дбають передусім про себе, що й додає їм сил, краси та оптимізму. 

Думаю, подібне не варто вважати чимось неправильним або й взагалі заперечувати його наявність. Навіть у 70 ви можете почуватися молодо всередині. 

Знаєте, я теж хочу бути такою бабусею, яку не жалітимуть, а якою пишатимуться.

А якими ви уявляєте пенсіонерів?

Натрапляли на активних та красивих бабусь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector