Як жити, коли чоловік-егоїст щодня тебе в чомусь звинувачує

Не завжди перше враження про людину є правильним. Коли стосунки лише починаються, то партнери намагаються виставити себе лише в хорошому світлі, а от згодом починають відкривати своє істинне обличчя. Так трапилося з сім’єю Аліни, яка одружилася ще чотири роки тому, а зараз знаходиться в декреті. 

Поганий характер Антона

Аліна до повноліття проживала в селі, а потім вступила до університету в обласний центр, але на заочне відділення. Приїжджала в місто лише під час сесій. Так трапилося, що познайомилася з Антоном – він справжній красень, хлопець з міста, тому Аліна після одруження в село вже не повернулася. З часом їх стосунки стали погіршуватися. Особливо після того, коли дівчина пішла в декрет і припинила заробляти кошти. Здавалося, що Антон не мав би на щось скаржитися, у нього гарна робота, власна квартира, автівка є, хоча і не нова. 

Саме автомобіль став наріжним каменем для конфліктів: 

– Ти ж знаєш, батько собі придбав автомобіль, – сказала Аліна, – однак в нього щось погіршилося здоров’я. Лікарі кажуть, що найближчі пів року він точно не зможе сісти за кермо.

Антон вирішив, що батько повинен віддати нове авто йому, щоб машина просто так не простоювала, однак чоловік отримав відмову. Антон тепер дуже ображений на них, і завжди дорікає Аліні.

Уявляєте, він навіть особисто їздив до мого батька і пропонував обмін машинами. Батько, звичайно, відмовився. І тепер Антон на них ображений. Раніше я не розуміла, звідки у Антона образи на своїх батьків. Але зараз я вже приблизно можу уявити.

– Твої батьки нам ніколи не допомагали, – скаржиться Антон дружині.

– Та твої також не поспішають…

– А мої і не повинні, зараз ти сидиш у мене на шиї, я утримую всю сімю, а ще квартира моя, ти ще взагалі нічого сюди не придбала. Могла б за стільки років хоча б якийсь рушник придбати.

– А навіщо, якщо тут всього вдосталь? Мої батьки не зобов’язані нам допомагати, але мама сидить з дитиною, коли це потрібно, вони завжди передають продукти з села. Що ще ти від них хочеш?  

– Значить так, більше я в село не поїду. Захочуть побачити онучку, нехай приїжджають сюди, на своєму новому автомобілі, а я вас возити не буду. 

Аліна намагається дотримуватися нейтралітету в цій ситуації, але рано чи пізно назріє новий конфлікт, і чию сторону прийняти, дівчина не знає. Здається, що Антон просто така людина, який не розуміє, чому він щось комусь повинен. Зараз Аліна мріє лише про одне – скоріше вийти з декрету й почати заробляти кошти. Чи можна якось вплинути на непростий характер Антона?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector