Як зміцнити та підтягнути м’язи обличчя

Гімнастику для обличчя в наш час ще часто називають фейсбілдінгом. І це не дивно, адже за допомогою простих вправ можна отримати неймовірний результат: підтягнути овал обличчя, повернути шкірі пружність та еластичність, а також розгладити зморшки.

Рейнхольд Бенц — відомий німецький хірург, який розробив комплекс вправ, для зміцнення м’язів обличчя. Тому ми ділимося з вами найефективнішим комплексом для підтяжки обличчя. 

Ці вправи найкраще виконувати вранці після пробудження, або перед сном ввечері. Обов’язково перед вправами очистити обличчя та вимити руки.

Гімнастику слід виконувати щодня 10-15 хвилин. 

ВПРАВИ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ШИЇ

Перед основними вправами слід розім’яти  м’язи. Для цього ми відкриваємо рот та очі так, щоб нижня губа тягнулася вниз. При цьому краще тримати брови руками, щоб вони залишалися нерухомими. Повтори 10 разів.

Потім розминаємо м’язи шиї, виконуючи кругові повороти і нахили в сторони. 

Гімнастику розпочинаємо з вправ на виличні м’язи, які утримують весь каркас обличчя. Рот потрібно округлити та зафіксувати це положення. Після цього скорочуємо виличні м’язи, підтягуючи їх до очей. Верхня губа при цьому повинна тягнутися вниз, а кутики губ залишатися нерухомими. Повторити 15 разів.

Якщо ви хочете отримати чіткі контури обличчя, то ця вправа точно для вас. Потрібно розслабити  обличчя, а нижньою щелепою тягнутися вперед так, щоб відчувати легке напруження в зоні підборіддя. Повторюємо 10 разів.

Тепер виконуємо наступну вправу: потрібно злегка відкрити рот та загорнути нижню губу за зуби, куточки губ при цьому розслаблені. Після цього виконувати черпальні рухи, вперед та вгору. Повторити 20 разів.

Наступна вправа чудово залучає під’язикові м’язи. Потрібно відкрити рот та тягнутися язиком до носа декілька секунд, потім повернутися в початкове положення. Виконуючи цю вправу, ви маєте відчувати напруження м’язів. Повтори те ж саме 15 разів. 

Обличчя потрібно розслабити та помістити вказівні пальці обох рук на носо-губну складку на обличчі. З такого положення потрібно почати рухати верхньою губою: напружувати та розслабляти. Саме це тонізує цю зону. Повторити 10 разів. 

Наступна зона — чоло. Поставте долоні на всю поверхню чола до початку брів для фіксації шкіри. Це допомагає не тільки зафіксувати шкіру, але і створює додаткове навантаження. Починайте підіймати брови. Повторити процедуру потрібно 15 разів.

Поморгайте очима 15 разів, а після цього помістіть пальці до куточків очей так, я це зображено на світлині. З такого положення потрібно закривати та відкривати очі 15 разів. 

Після таких вправ слід розслабити м’язи, а саме нанести живильний крем та злегка промасажувати обличчя.

Ви виконуєте вправи для обличчя?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: