10 особливостей інтровертів, які багато хто не розуміє

Інтроверти відрізняються від екстравертів своєю закритістю, вони більш мовчазні й не показують своїх емоцій.

Я — інтроверт і дуже часто стикаюся з тим, що люди мене просто не розуміють. З власного досвіду хочу поділитися з вами декількома речами, які допоможуть вам краще осягти розумом увесь внутрішній світ інтровертів.

1. У нас існують два почуття: ми любимо і не любимо людей одночасно.

Ми бажаємо бути наодинці, самі з собою і власними думками. Уникаємо спілкування з незнайомими людьми (це викликає дискомфорт), але одночасно ми любимо бути серед людей: рідних, друзів, близьких. Дурні плітки, балаканини про погоду — це не до нас.

2. Внутрішній світ інтровертів  безмежний

Нам важливі справжні стосунки. Інтровертам подобається мовчки спостерігати за людьми, аналізувати їхні дії, вивчати. В парі інтроверт зазвичай любить більше, оскільки всі його думки зайняті саме своєю другою половинкою.

3. Вірність для нас дуже важлива.

Інтроверти не витрачають час на людей, які їх не цікавлять. Ми спілкуємося лише з тими людьми, які дійсно нам важливі та в ці стосунки вкладаємо всі зусилля й усю любов. І часто засмучуємося, коли не отримуємо взаємності.

4. Бути в центрі уваги — не для нас.

Ми не любимо привертати до себе увагу, і нас дуже дратують люди, які всіляко прагнуть виділятися безглуздими витівками.

5. Проте інтроверти ніколи не засуджують.

Навіть якщо ми просто мовчимо і спостерігаємо, ми, зазвичай, не засуджуємо. Інтроверти дуже розумно вибирають своє оточення, в якому немає місце негативу.

6. Ми не сумні.

У вас може скластися враження, що у нас поганий настрій, але насправді це не так.  Просто зазвичай ми про щось думаємо. І можемо робити це цілий день.

7. Нам правда потрібно побути одним, щоб перезарядитися.

Насправді ми не такі вже сором’язливі й нудні, як ви думаєте. Ми теж любимо спілкування і бути серед людей, однак нам потрібен час для перезарядки: читати, дивитися фільми, просто відпочити на самоті…Це насправді потрібно всім, просто інтровертам частіше.

8. Нам теж іноді потрібно вибиратися в люди.

Нам не подобається бути на самоті весь час, ми просто прагнемо лише до щирих відносин і віддаємо перевагу глибоким бесідам, а не пустим балачкам. Але ми теж любимо деколи повеселитися та відчуваємо потребу кудись вийти. Нам навіть подобаються великі тусовки! Тільки іноді.

9. Нас легко відволікти.

Найкращі умови для роботи — в тишині та спокої, подальше від лишніх звуків і речей. Це нас легко відволікає.

10. У вас може скластися помилкове враження, що нам з вами нудно.

Інтроверт може веселитися, чи не стрибаючи до стелі. Але одночасно, як я вже згадувала, ми не показуємо своїх емоцій так явно, як екстраверти. Нам насправді може бути дуже весело, але ви цього навіть не зрозумієте.

Інтроверти, ви погодитеся з цими твердженнями?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector