Як знаки зодіаку поводяться з людьми, яких вони терпіти не можуть?

Кожний знак зодіаку має власні особливості та риси характеру. Астрологи стверджують, що це також має свій вплив і на спілкування з оточенням.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії вогню

Вогняні знаки завжди прагнуть всюди бути першими, тому ми починаємо статтю саме з них. Цим знакам краще не відмовляти, бо можна наткнутися на неприємності. Сюди включають:

• Овнів,

• Левів;

• Стрільців.

Овни

Ці люди не спілкуються з тими людьми, які їм не приємні, або зводять спілкування з такими до мінімуму. Вони рідко перші провокують конфлікти, але в спірній ситуації вміють за себе постояти. 

Леви

З кожною людиною вони поводяться по-різному. Леви або виключають неприємну особу з власного життя, або продовжують спілкування та роблять цій людині неприємні злісні дрібнички. 

Стрільці

Стрільці рідко завдають комусь шкоди, але от гумором вони знищать навіть злісного ворога. Своїм сарказмом вони всіх ставлять на своє місце.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії землі

Це дуже палкі знаки зодіаку, які завжди прагнуть максимального достатку. До них входять: 

• Тельці;

• Діви;

• Козероги.

Тельці

Вони не роблять шкоди ворогам, а просто їх ігнорують. Тельців дуже складно вивести з рівноваги, але якщо комусь це вдалося, то йому точно буде непереливки.

Діви

Діви цінують себе та не допускають будь-якої критики чи образ у свою сторону. Хоча самі можуть образити будь-кого. Іноді навіть можуть бути жорстокими, але не здатні завдати великої шкоди. 

Козероги

Козероги ніколи не тримають в собі, а одразу говорять кривднику те, що їм не подобаються. Якщо кривдник покається, то Козерог йому може пробачити, але так не завжди. 

Як спілкуються знаки зодіаку стихії води

Найбільш чуттєві представники зодіакальної сім’ї. Здатні читати іншу людину як відкриту книгу. Ми будемо розповідати про: 

• Раків;

• Скорпіонів;

• Риб.

Раки

Ці емоційні знаки зодіаку сильно переживають все, що відбувається навколо. Їх образити дуже легко, в таких ситуаціях вони часто закриваються у власному панцирі. Це дуже добрі люди, які часто дають багато «останніх шансів» кожному.

Скорпіони

З цими знаками краще не шуткувати. Вони вдало плетуть інтриги проти кривдника і повністю його знищують. А в кінці часто виходять сухими з води.

Риби

Звикли жити у своєму власному світі. Проста критика з боку може призвести до повної замкнутості риб. При цьому вони продовжать спілкуватися з людиною, яка їх дратує, просто для того, щоб завоювати її прихильність.

Як спілкуються знаки зодіаку стихії повітря

Ці знаки зодіаку можуть скласти враження легковажних людей, і це зовсім не безпідставно. Ми будемо розглядати: 

• Терезів;

• Водоліїв;

• Близнюків.

Терези

Ці люди обожнюють гармонію у всьому. Вони рідко встрягають в конфліктні ситуації, адже вміють знаходити компромісне рішення. 

Водолії

Водолії одразу викреслюють неприємну людину зі свого життя. Вони не витрачають свій дорогоцінний час на тих, хто їм лише шкодить.

Близнюки

Близнюки будуть спілкуватися з неприємною людиною лише в тому випадку, якщо він бачить в цьому певну користь для себе. Ці знаки часто прикидаються. 

Ви згідні з цим описом?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: