Як зробити освіжувач повітря в машину своїми руками

Хімія – це доволі складна, але цікава наука.

В школі може здатися, що її вивчати не потрібно, але це не так. В житті трапляється безліч ситуацій, у яких може знадобитися цей предмет. 

Якщо на побутовому рівні знати елементарні хімічні реакції, то можна позбутися безлічі проблем. Сьогодні ми вирішили вам розповісти, як приготувати освіжувач повітря власними руками. Він буде нічим не гірший за тих, що продаються на прилавках магазинів. 

ОСВІЖУВАЧ В МАШИНУ

Часто замкнутий простір потребує свіжого повітря та гарного приємного аромату. В автомобілі зазвичай панують запахи різного роду: бензину, потім господаря, важкими парфумами попутниць, чипсами, бутербродами з ковбасою, сигаретним димом і іншим.

Не усі покупні освіжувачі для машини здатні побороти цю проблему. Але існує суміш, яка в мить подарує салону автомобіля запах свіжості. 

Пошепки

Ця суміш складається з двох інгредієнтів: соди та ополіскувача. Так сода володіє дезодорувальними властивостями і не тільки приховує малоприємний запах, а й усуває його. А ось кондиціонер для прання утримує вологу в закритих приміщеннях. 

ЩО ЗНАДОБИТЬСЯ

  • 50 мл кондиціонера
  • 200 мл гарячої води
  • 1 ч. л. харчової соди

ПРИГОТУВАННЯ

  1. Соду, кондиціонер та гарячу воду ретельно перемішати.
  2. Отриману рідину перелити в місткість з пульверизатором.

  3. Освіжувач для салону автомобіля готовий. Цей засіб також можна використовувати і для житлових приміщень, якщо ви хочете освіжити простір. Обов’язково потрібно струшувати банку перед використанням. 

Після обробки салону цим засобом може здатися, що сидиш на свіжий постелі. На такий результат не здатен жоден інший освіжувач повітря. 

А які освіжувачі повітря використовуєте ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector