Як зробити пожовтілий пластик на пральній машині знову білим. Простий та дієвий спосіб

Пластикові предмети не завжди зберігають свій попередній вигляд, особливо це стосується пральної машинки. Поверхні цього пристрою жовтіють, що значно здешевлює зовнішній вигляд машинки. Багато господинь мріють про засіб, який допоможе повернути білизну пластиковим поверхням.

Причини пожовтіння пластику:

  • Пластик з це синтетичний матеріал, який окислюється, якщо довго взаємодіє з киснем.
  • Також пластикові поверхні можуть вигоряти під прямим сонячним повітрям.
  • Перепади температур негативно відбиваються на властивостях пластика, і матеріал починає жовтіти.
  • Не можна палити біля пластикових поверхонь, оскільки від нікотину вони жовтіють.
  • Через неправильний догляд пластик може потемніти. 

Сьогодні ми вам розповімо, як знову повернути білосніжний вигляд пральній машинці й при цьому не використовувати шкідливу хімію, яка до того ж може пошкодити матеріал. Найкращим підручним засобом для цього є перекис водню. Надто жовті поверхні перекис не відбілить.

Отже, нанесіть на ватний диск перекис водню й протирайте пластикові поверхні до тих пір, поки вони знову не стануть білими й блискучими. Час від часу потрібно проводити таку процедуру для того, щоб запобігти пожовтінню. Після цієї маніпуляції повертається білизна пластику, а поверхні знезаражуються.

Якщо ви ще хочете продезінфікувати барабан, то таким чином можете протерти його всередині, або ж влити 2 пляшки перекису й увімкніть режим звичайного прання, правда, без речей. Чудово очистить машинку!

Ви вже стикалися з цією проблемою? 

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector