Як зустрічатися з одруженим чоловіком і не почуватися винною

Зазвичай, люди гуртом та ще й з великим ентузіазмом беруться засуджувати тих, хто робить власний вибір. Зокрема, жінок, які зустрічаються з одруженими чоловіками. Море образ та звинувачень лавиною котиться в їхній бік. І дуже рідко натрапляємо на цілком нейтральне ставлення. А про підтримку та розуміння годі й говорити. 

Сьогодні власною історією з нами ділиться Марія. Її спіткала ситуація, яку ми обговорювали вище. Тому зазирнімо у задзеркалля і гляньмо на ситуацію очима цієї жінки.

Секс ни при чем: что такое эмоциональная измена, и чем она опасна | Marie  Claire

Дуже часто жінки навіть не знають, що зв’язалися із жонатим чоловіком. Кавалери до останнього приховують цей факт, тому чимало красунь потім жаліють про ці стосунки. У мене все по-іншому. 

Про те, що мій обранець одружений, я знала із самого початку. Тож усвідомлювала всі можливі наслідки. Втім, не відчуваю з цього приводу ні жалю, ні провини. Мене зовсім не гнітило чи насторожувало те, що чоловік брехав законній дружині і зраджував їй зі мною. Зрештою, це був його вибір, а він доросла особа, яка має право вчиняти так, як йому захочеться.  Тому я просто приймала ситуацію і не вимагала  від партнера нічого більшого.

Зустрічатися з цією людиною я почала не через вигоду, як ви могли б подумати. У фінансової допомоги я не потребую. Просто цей чоловік подарував мені зовсім нові відчуття. Я нарешті почувалася жінкою. 

Правда, я й сама мала одружуватися. Це було ще до знайомства з новим чоловіком. Останній був моїм колегою по роботі. Ось так слово за словом і ми почали спілкуватися. Тоді обоє зрозуміли, що між нами щось більше, ніж просто дружба. Я кинула нареченого і пішла до Максима.

Что такое измена и как с ней справиться? - topdoc.me, медицинские статьи и  блоги в Алматы

У нас ніколи не було серйозних розмов про його сім’ю. Жінка знає про мене. Але нічого не робить, бо впевнена, що Максим не насмілиться зруйнувати родину. Та й скандалами вона нічого не змінить. Звичайно, я б безмежно втішилася, якби Макс кинув дітей та дружину заради мене. Але такого й справді ніколи не буде. Я просто живу моментом.

Розумію, що рано чи пізно це дійде до логічного завершення. Але я цього не боюся. Просто відпущу і забуду. Я не буду плакати за ним і не благатиму повернутися – це його вибір.

А щодо людського осуду.. Думаю, що жінки зустрічалися і зустрічатимуться з одруженими завжди. Але кінець у історій різний, бо ставлення у них до таких відносин також різне. 

Я ж вважаю, що  такі стосунки не травмують тільки якщо вони побудовані на взаємній вигоді. І мені буде дуже важко та прикро, але я усвідомлюю, що вже нічого змінити не зможу. 

Супружеская измена: что считается супружеской изменой в браке? Как понять,  что супруга изменяет мужу?

Щодо вигоди, то відносини закінчуються швидко і просто. Основний запит задоволено, ресурси вичерпано – люди розійшлися. Та й не отримавши того, чого ми хотіли, робимо висновок: не так уже й хотілося. 

Жаль, ц мене не так.

Можливо, десь у душі я розумію, що мені зовсім некомфортно перебувати в такому «підвішеному» стані. Як би не переконувала себе, що мені дуже легко та просто. Так я прикриваю гіркоту розчарування.

Я намагаюся бачити тільки раціональну сторону, а на інше заплющую очі та вимикаю емоції. І все-таки мала частка надії на щасливий кінець у моєму серці присутня.

Я дуже потребую щирої любові та турботи. Але розумію, що не цього у стосунках з коханкою шукає Максим. Він уникає розмов про спільні плани, майбутнє та навіть про розлучення з дружиною. 

Я – невеличка частинка його життя. А він? А він моє все. 

К чему снится измена парня: толкование снов про измену парня

Варто визнати, що історія нашої героїні точно не про правильний приклад і не про здорові стосунки.  І краще їй збагнути це якнайшвидше, щоб розставання було найменш болісним.

Ясна річ, що людей багато, тож і думок про цю ситуацію буде чимало. Але ми хотіли б, щоб ви взяли з цієї історії урок і не повторяли чужих помилок.

А що про такі стосунки думаєте ви?

Змогли б так само?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector