Як звичайний мед допоможе вам налагодити режим сну та покращить самопочуття? Секретом поділилася моя прабабуся, якій 85 років

Мед – це дуже корисний та смачний продукт. А головне що є натуральним! 

Моя прабабуся поділилася одним секретиком. Розповіла, що мед допоможе побороти безсоння та навіть скинути зайві кілограми! А прабабуся, на секундочку, 85 років і вона чудово почувається. Бо всі свої ліки в аптечці замінила на звичайний мед з пасіки. 

По-перше, мед зміцнює наш імунітет. Особливо варто приймати його у холодну пору року, аби не захворіти. До столової ложки меду додавайте сік часнику чи імбиру. Просто дрібно наріжте їх та продавіть через часникодавку. Можна чергувати, день мед з часником, наступний – мед та імбир. 

Мед у поєднанні з цими продуктами оберігає наш організм від грипу та інших респіраторних захворювань.

Пошепки

Втамує голод. Звісно, лягати спати з голодним шлунком – дуже погано. Однак, не варто наїдатися. Краще візьміть одну чайну ложечку меду та запийте її склянкою теплої води. Це дуже корисно, адже в меді міститься мелатонін, який заспокоює нервову систему. І таким способом ми можемо обхитрити наш мозок, адже він думатиме, що ми поїли перед сном. 

Деякі вчені довели, що мед здатен спалювати жир та зайві калорії під час сну. Адже у складі є також орексин, який активно бореться з зайвою вагою. Однак, якщо з’їсти забагато меду, то цей процес не матиме швидкого результату через велику кількість калорій в меді. Краще знати міру. 

Увага! Будь-яка інформація щодо здоров’я та лікування, має лише ознайомлювальний характер! Перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря або до лікувального закладу!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector