Яка квітка відповідає місяцю вашого народження? І що це говорить про вас?

Хто не любить квіти!?

Вже зовсім скоро вони порадують нас своїми неймовірними ароматами. Ну а поки ця краса ще не з’явилася на наших клумбах, давайте помилуємося ними хоча б на фото і заодно дізнаємося, яка квітка відповідає місяцю вашого народження!

  1. Ті, хто народився в січні, ваша квітка — нарцис.

Що важливо для вас: віра, любов, мужність.

Ви знаєте, як зробити інших щасливими. У суспільстві ви найчастіше мовчите, балакучим стаєте, якщо вам дійсно є що сказати! Ви піклуєтеся про інших, віддані і доброзичливі, але іноді вам буває важко висловити свої почуття. Ви в будь-яких ситуаціях прямуєте своїм принципам і поглядам!

2. Ті, хто народився в лютому, ваша квітка — цвіт сакури.

Що важливо для вас: світ, духовність, доброта.

Людей завжди вражає ваша сексуальність і привабливість. Ви дотепні, маєте широкий кругозір і схильні до мрійливості. Ви цінуєте чесність і відданість, але не любите, коли вам доводиться обмежувати себе якимись нормами і правилами.

У вас бунтарський характер, але ви вміло це приховуєте. Вам подобається заводити нових друзів, але наважитися зробити перший крок вам може перешкодити ваша сором’язливість. Коли люди пізнають вас ближче, вони бачать в вас друга.

3. Ті, хто народився в березні, ваша квітка — крокус.

Що важливо для вас: мужність, істина, творчість.

Ви дуже приваблива людина, але рідко кому показуєте це — заважає вам сором’язливість. Ви чесна, щедра і чуйна людина, яка вважає за краще спокійні розмірені відносини, а не любовну драму або бурхливий роман.

Вас може дратувати те, що люди, яким ви намагаєтеся допомогти, продовжують наступати на одні й ті ж граблі. На щастя, ви не схильні кидати людей в біді. Ваша творча сторона проявляється, коли ви подорожуєте!

4. Ті, хто народився в квітні, ваша квітка — польова ромашка.

Що важливо для вас: романтика, хоробрість, щедрість.

Як ви вже знаєте, діамант — символ вічного кохання. Ось чому: діаманти важко розбити — як і тих людей, які народилися в квітні!

Ви привабливі і ласкаві, з любов’ю і увагою ставитеся до інших. Ви, як правило, завжди чимось зайняті, добре запам’ятовуєте особливі дні і моменти. Ви неймовірно щедрі, ваш партнер вважає вас неймовірно сексуальною людиною.

5. Ті, хто народився в травні, ваша квітка — анемонаструм.

Що важливо для вас: віра, впевненість, щедрість.

Ви скептичні, консервативні, стійкі у власних інтересах. У вас присутній страх перед змінами. Також ви дбайливі, миролюбні в особистих стосунках.

6. Ті, хто народився в червні, ваша квітка — лілія.

Що важливо для вас: романтика, незалежність, мрії.

Людей завжди вражає ваша сексуальність і привабливість. Ви дотепні, маєте широкий кругозір і схильні до мрійливості. Ви цінуєте чесність і відданість, але не любите, коли вам доводиться обмежувати себе якимись нормами і правилами.

7. Ті, хто народився в липні, ваша квітка — латаття.

Що важливо для вас: дружелюбність, веселощі, чесність.

Ви знаєте, як змусити інших сміятися. Вас відрізняє дотепність, доброта і неупереджене ставлення до людей.

Ви людина не агресивна, але не забуваєте кривд, заподіяних вам. У суспільстві ви найчастіше мовчите, балакучим стаєте, якщо вам дійсно є що сказати!

8. Ті, хто народився в серпні, ваша квітка — мак.

Що важливо для вас: гумор, дружба, доброта.

Ви любите жартувати над друзями, іноді можете з цим переборщити, але зупинитися все одно не можете. Найсмішніше, що насправді ви добра і вихована людина.

9. Ті, хто народився в вересні, ваша квітка — волошка.

Що важливо для вас: впевненість, відданість, доброта.

Ви дуже цікава людина, любите побути наодинці з собою. Вас відрізняє щедрість і чуйність, за друзів ви встанете горою, завжди готові прийти їм на допомогу.

Іноді вам складно говорити правду людям, особливо коли ви знаєте, що це може завдати шкоди їхньому здоров’ю. Вам подобається бути активною людиною, завжди намагаєтеся вдосконалюватися. Ви — справжній приклад для наслідування.

10. Ті, хто народився в жовтні, ваша квітка — жоржина.

Що важливо для вас: дружба, любов, діти.

Ви прагнете до внутрішньої і зовнішньої краси, любите вдосконалюватись заради блага людства. Ви неймовірно щедрі, в очах протилежної статі ви виглядаєте дуже сексуально.

11. Ті, хто народився в листопаді, ваша квітка — троянда.

Що важливо для вас: мужність, визначеність, доброта.

Ви яскрава і унікальна особистість. У вас є гострий розум і схильність мріяти. Ви цінуєте чесність і відданість, але не любите, коли вам доводиться обмежувати себе якимись нормами і правилами.

У вас бунтарський характер, але ви вміло це приховуєте. Вам подобається заводити нових друзів, але наважитися зробити перший крок вам може перешкодити ваша сором’язливість.

12. Ті, хто народився в грудні, ваша квітка — фіалка.

Що важливо для вас: відданість, амбіції, любов

Ви піклуєтеся про інших, віддані і доброзичливі, але іноді вам буває важко висловити свої почуття. Ви в будь-яких ситуаціях дотримуєтеся своїх принципів і поглядів!

Ви згідні з таким описом? Яка квітка відповідає місяцю вашого народження?

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: