Яка квітка є вашим оберегом за місяцем народження. Це цікаво знати

Квіти – це чудові рослини, які милують око своєю красою та дарують неймовірний аромат. Мало хто знає, що кожен місяць має власний квітковий символ і про це ми вам сьогодні розповімо.

Січень  – гвоздика.

Символізує любов, честь, чарівність та прихильність.

Людина, яка народжена в січні, є лояльною до інших та ніжною. Для цих людей близькі люди є найбільшим скарбом, тому вони готові заради них на все. На цих людей можна покластися, адже вони підтримують у будь-якій ситуації. 

Лютий – фіалка.

Символізує  вірність, мудрість та скромність.

Це люди, які все життя намагаються розвиватися духовно, а ще у них хороша інтуїція, яка допомагає уникнути неприємних ситуацій. Не на свої роки мудрі, тому інші завжди просять у них поради. 

Березень – нарцис.

Символ удачі.

Ці люди є артистичними і у них присутнє творче мислення, яке інколи може дивувати. Часто займаються декількома справами одночасно.

Квітень – ромашка.

Символізує невинність та чистоту.

Характерні риси людей, народжених у квітні: веселі та авантюрні, а ще не можуть сидіти на місці, вони постійно прагнуть пригод. Справжні оптимісти  чистим серцем.

Травень – конвалії.

Символізує щастя та смиренність.

Ці люди милі та добрі, які завжди дбайливо ставляться до власного оточення. Вони практичні та надійні, тому на цих людей можна покластися у будь-якій ситуації. 

Червень – троянди.

Символ білої квітки – цнотливість, а червоної – перше кохання.

Романтичні та ніжні особистості, які наділена неабиякою пристрастю. Вони гнучкі та комунікабельні, а ще з ними легко знайти спільну мову.

Пошепки

Липень – дельфініум.

Нагадують ніс дельфінів.

Особистості, народжені в липні, впевнено крокують до власної мети та вміють ставити правильні цілі. У них чудове почуття гумору, тому оточення любить проводити з ними час. 

Серпень – гладіолус.

Символізує силу, моральність та відданість.

Це щирі та добрі люди, які володіють гострим розумом. Часто вони стають лідерами, адже інші поважають їхню думку. Ставлять багато цілей та неймовірно харизматичні. 

Вересень – айстра.

Символ вишуканості та терпіння, дуже мудрі люди.

Характерні риси – не вміють приховувати свої почуття. Маєте терпеливий характер та гарний слухач. Завжди намагаєтесь удосконалювати себе.

Жовтень – календула.

Символ тепла та захисту.

Люди, які наділені дуже сильними рисами характеру. Їхня наполегливість часто допомагає добитися поставлених цілей. Вони покладаються лише на себе, оскільки бояться, що у будь-який момент їх можуть зрадити.

Листопад – хризантема.

Символ великої енергійності, спокою та оптимізму.

Люди, які народжені в листопаді, є справжніми інтелектуалами й володіють гострим розумом. Вони є дуже спостережливі й одразу відрізнять брехню від правди.

Грудень – лілія.

Символізує надію, багатства та удачу. 

Це впевнені в собі люди з потужним внутрішнім стрижнем. Характерною їх особливістю є те, що вони знають, як обернути будь-яку ситуацію у свою користь. Завжди прислухаються до здорового глузду, не піддається емоціям.

А які ваші улюблені квіти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector