Яка стрижка найкраще підходить вам за знаком Зодіаку

Зачіска — це особливість кожної жінки, яка підкреслює переваги та надає певного шарму.

Ми підготували незвичну статтю, а саме про зачіски, які підходять за знаком зодіаку.

Можливо, саме це допоможе вам обрати правильний варіант. 

Овен.

Овен керується Марсом, тому не дивно, що він прагне до індивідуальності та оригінальності. Цим знакам не пасують прості та стандартні стрижки. Найкращий варіант: асиметричні і короткі зачіски. 

Телець.

Тельці не охоче піддаються до будь-яких змін, тим паче якщо це стосується їхнього зовнішнього вигляду. Ці знаки найчастіше обирають волосся середньої довжини і виконані у простому стилі. Це правильний варіант, адже в такій зачісці вони будуть відчувати себе комфортно. Також таку зачіску можна прикрасити асиметричним чубчиком. 

Близнюки.

Близнюки обожнюють зміни в зовнішності, а ще їх подобається бути не такими, як всі. Їм пасують як короткі, так і довгі варіанти зачісок, головне щоб ті мали якусь унікальність. Наприклад, пасмо іншого відтінку. 

Рак.

Романтичним натурам цього знаку найкраще підходить середня довжина волосся. Зверніть увагу на Боб, або схожі класичні зачіски. Кінчики волосся краще оформлювати півколом або підрізані і буквою «V».

Лев.

Лев обирають оригінальні та креативні стрижки, які допомагають їм звертати на себе увагу. Асиметричний Боб в яскравих тонах — це саме те, що потрібно Леву.

Діва.

Жінки-Діви все життя прагнуть до досконалості. Неправильна стрижка їх навіть може довести до депресії. Щоб уникати таких казусів, не слід запускати занадто довге волосся й також не треба підстригати його занадто коротко.

Терези.

Для Терезів баланс та гармонія є важливими аспектами в усіх сферах життя, включаючи і зовнішній вигляд. Складні зачіски — це не про вас. Обирайте довге і пряме волосся. 

Скорпіон.

Скорпіони сповнені енергією та силою. Вони сильні та пристрасні, тому сміливо можуть обирати короткі зачіски. 

Стрілець.

Стрільці — це дружні та веселі знаки зодіаку, які часто обирають грайливі зачіски. Об’ємні локони та асиметричні зачіски чудово підкреслюють їх індивідуальність.

Козоріг.

Козороги — це справжні менеджери, у яких все відбувається з чітким планом. Вони добре організовані, й найчастіше обирають коротке та акуратне каре. 

Водолій.

Водолії обожнюють веселощі та пригоди. Їм пасують різні стилі та зачіски. Однак слід утримуватися від занадто коротких стрижок, адже смаки у цих знаків змінюються дуже швидко. 

Риби.

Представникам цих знаків легко набридає стиль, який у них є, тому вони не бояться експериментувати і міняти колір. Правда, найбільше підходять цим знакам зачіски з прямим волоссям та рівним чубчиком.

А ви згодні з думкою астрологів? Яким стрижкам ви надаєте перевагу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: