Яка у Вас форма стопи, такий і характер

Форма стопи може віддзеркалювати специфічні риси особистості окремої людини за принципом морфопсихології.

Існує 4 поширених форм стоп, кожна з яких вказує на різний тип особистості.

1- Єгипетська стопа

Ця стопа характеризується симетрією пальців ніг; великий палець довший за інші. Для власників такої форми стопи, характерний холодний темперамент, врівноваженість та товариськість. Обожнюють відкриття чогось нового, тому часто подорожують. У них розвинений емоційний інтелект, такі люди вміють співпереживати та підтримати в скрутну хвилину. Близькі сміло розповідають про свої проблеми, бо знають, що не отримають осуду від цієї людини. 

2 – Римська стопа

Відповідно до цього типу стопи, перші три пальці довгі, а інші два коротші. Ця морфологія стоп вказує на сміливий характер та хороші комунікативні навички. Люди з такою формою стопи інколи можуть бути безвідповідальними, не здатні  впоратися зі значними проблемами, уникають конфліктів. Вони прагнуть до свята чи не щодня, наповненого веселощами та задоволеннями. Оточення обожнює цей тип людей через легкість в спілкуванні та хороше почуття гумору. 

3- Грецька стопа

Ця форма стопи характеризується тим, що другий палець довший за інші. Такі люди надзвичайно креативні та вмотивовані, їм не бракне ідей та енергії, щоб втілити всі задуми. Велика імпульсивність у більшості випадків призводить до стресу, оскільки практично всі рішення непродумані. Крім того, у цих людей швидко змінюється настрій. І часто причина їх неприємної поведінки пов’язана з минулим досвідом, в більшості випадків негативним. Розчарування і зради накладають відбиток на майбутні стосунки. 

4 – Німецька стопа

У цього типу стопи великий палець довгий, а інші пальці однакові. Люди з цим типом стопи характеризуються чутливим, спокійним і досить надійним темпераментом. Однак вони залишаються прагматичними, раціональними, часто вдаються до аналізу. В прийнятті рішення опираються лише на власний досвід. Обдумують кожен свій крок, при цьому часто не враховують почуття інших людей. Цим особистостям не варто бути такими категоричними й інколи б брати до уваги думки близьких. 

Ви згодні з описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector