– Яка ж ти наївна, Наталю! Думаєш, твій красунчик на роботі вечорами пропадає?! І як тебе ще роги в голову не тиснуть?!

Я завжди казала, що маю найкращого та найгарнішого чоловіка. Павло був молодший від мене на 5 років, але нам ніколи ця різниця у віці не заважала. Він дуже працьовитий, охайний та лагідний. Мене приваблювало те, що коханий любив доглядати за своїм зовнішнім виглядом, ходив у спортзал і кликав мене із собою. Словом, усі подруги завжди заздрили мені, бо такого чоловіка собі знайшла. Окрім того, мій Павло непогано заробляв, а потім йому доручили нову посаду, й він почав ще краще заробляти. І все б нічого, якби він так часто не затримувався на роботі. Я все розуміла, бо все ж таки це нова посада, нові обов’язки, тому і затримується.

Але одного разу мої подруги ввели мене у сумніви кажучи:

– Ти справді думаєш, що він затримується на роботі?

– Так, а де він ще може бути? 

– Ну ти сама завжди казала, що він в тебе такий класний, от напевно вже знайшов собі якусь молоденьку курочку, а тобі каже, що на роботі.

– Та що ви таке кажете? Не може бути!

– Всі ті мужики однакові! От побачиш.

Пошепки

З того часу мене ніколи не покидали сумніви. Я постійно підозрювала чоловіка у зраді, нервувалась, сварилась через усілякі дрібнички. Хотіла переконатись у протилежному, а зробила тільки гірше. Довго я полювала на чоловіка і не втрималась.

– Що знову йдеш до коханки? – вирвалось мені.

– До якої коханки, люба? Я збираюсь футбол побігати з хлопцями, — відповів мені Павло.

– Я тобі не вірю. Постійно то на роботі затримуєшся не зрозуміло чому, то на футбол йдеш…я втомилась.

– Тепер я все зрозумів! Я зрозумів, для чого були всі ці скандали. Чому я відразу не здогадався, що моя дружина просто мені не довіряє? Я більше цього терпіти не буду, — розлютився Павло, зібрав речі та пішов з хати.

Тепер він вимагає розлучення, але я не хочу. Усю цю кашу я заварила через моїх заздрісних подруг. Підкажіть, будь ласка, як тепер повернути свого чоловіка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector