Якби моя мама татові таку їжу подала – вона б в неї на голові була! Не знаю, як перевиховати кохану!

Мені 38 років. Так склалося життя, що мій перший шлюб розпався. Не зійшлися характерами, як то кажуть. Колишня хотіла мати кар’єру, ходити на роботу, а мені була потрібна берегиня домашнього вогнища. Маю дитину від першого шлюбу, та бачимось ми зовсім рідко, адже після початку війни  вони переїхали до Німеччини.

Я вже змирився, що залишуся один, та потім познайомився з Олею. У свої 32 вона на вигляд була краща за багатьох 20-річних. Вона багато часу приділяла собі, була дуже доглянута, займалась в спортзалі. І ось пів року тому кохана переїхала до мене. Спочатку все було чудово. Та потім деякі речі почали мене дратувати. 

Проблема в тому, що Оля зовсім не хоче готувати. Завжди замовляє їжу з ресторану. Звісно, вона працює, та робота її не надто важка, щоб стомлюватись. Працює в адміністрації, цілісінький день каву п’є та з подругами, ляси точить. Тож прийти й приготувати бодай гречку з м’ясом – не така вже й проблема, як на мене. Але ж ні, щоразу, повертаючись додому, бачив на столі одноразові контейнери.

Врешті я не витримав.

 – Послухай, мені вже це набридло. Хочу нормальний борщ чи сум з фрикадельками.

 – Добре, завтра замовлю!

 – Ні, ти мусиш почати готувати.

Пошепки

 – Але я не хочу! Я працюю, а вечір – час для відпочинку!

 – А як в нас діти будуть? Їм потрібна корисна їжа.

 – Зараз продаються готові суміші та каші.

 – Якби моя мама татові таке дала, це б вже в неї на голові було!

 – То й живи зі своєю мамою.

Вона зовсім мене не хотіла чути. Тепер я розумію, ці сучасні жінки зовсім до життя не пристосовані, вони не розуміють, що роль матері та дружини найголовніша в їхньому житті. Згадую, як моя мама працювала щодня з 4 ранку і до ночі. Вставала, йшла на город, до худоби, потім нас з братом годувала, відправляла до школи, а сама йшла на завод на роботу. І разом з цим вона щодня готувала свіжу їжу – перше, друге і випічку якусь. Ось такою має бути справжня жінка.

Вочевидь мені доведеться випхати Олю. Хоча я ще маю надію її перевиховати. Як гадайте, в мене є шанси?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector