Якби я тільки знала правду, то б не тішилася так тим подарунком…

Подарунок від чоловіка на День закоханих мене приємно здивував. Однак якби ж я тоді знала, що це насправді було частиною зрадливого плану Андрія.

Ми з Андрієм вже майже 12 років одружені. Виховуємо сина, який скоро йтиме в перший клас. Сімейні стосунки здавались мені якщо не ідеальними, то точно дуже вдалими. В нас завжди була повна довіра та любов один до одного. Так, звичайно на початках було більше романтики, пристрасті, а з народженням сина цього всього стало менше. 

Часом романтики не було взагалі, але я не бачила в цьому нічого поганого, адже думала, що у всіх сім’ях такий період є. Інколи я натякала Андрію, що хочу більше уваги з його боку, але мені відповідав завжди однаково:

– Кохана, не зараз, я втомлений з роботи, яка романтика? 

І так щоразу. Тільки знову ж таки, я не робила з цього проблеми. Оскільки думала, добре, що все добре та спокійно в нас. Хтось мріє про спокій в сім’ї, а я ще щось жалитимусь.

Та нещодавно чоловік мене неабияк здивував. Я аж ніяк не сподівалась отримати від Андрія подарунок на День закоханих. По-перше, приємно було, що він згадав за таке свято, бо зазвичай у такі дні пам’ять його покидає. А по-друге, чоловік вже давно не мені нічого не дарував, а тут ще й дорогі парфуми. Сказати, що я була в шоці, це нічого не сказати. 

Якщо чесно, їх запах мені не сподобався, але не зрадіти я не могла. Однак я навіть не сумнівалась в тому, що Андрій подарував мені це щиро. Тільки потім я зрозуміла як помилялась.

Пошепки

Якось пішла з сином на прогулянку, він заснув і я дуже тихо заходила у квартиру, аби не розбудити дитину. Та раптом чую чоловік розмовляє з кимось через телефон:

– Кохана, ти так все класно придумала! Вона дуже зраділа тими парфумами, і навіть не здогадується, що їх я їй подарував тільки тому, що хочу відчувати твій запах у квартирі.

Я ледь свідомість не втратила, почувши це… Увійшла в кімнату, де сидів Андрій і не знала що й говорити. Та почав говорити він:

– Ну раз ти вже все почула, то більше пояснювати думаю тобі не треба. Тільки перш ніж робити висновок, подумай про дитину, якій краще рости в благополучній сім’ї — навіть не виправдовувався Андрій.

А далі одягнув куртку та пішов, давши мені час на роздуми. 

Тепер переді мною постає важливе рішення, яке може змінити усе. Зберегти сім’ю чи позбавити сина батька? Як мені далі жити, знаючи про зраду чоловіка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector