Якби змогла повернутися в минуле, то обов’язково набрала б квасу з бочки і скупила весь пломбір!

Часом хочеться повернутися в минуле, щоб бодай на секунду відчути приємну ностальгію за тим, чого у нас більше ніколи не буде. 

Однак, машини часу ще ніхто не вигадав і до телепортів ще далеко, тож залишається тільки пригадувати дитинство та молодість. 

Сьогодні спробуємо пофантазувати і перенестися в далеке минуле. Зокрема в часи СРСР.

Ми склали для вас невеличкий список речей, які ми могли дозволити собі тільки за часів існування Союзу. Ідентичних зараз годі й шукати.  

У кожного з вас, напевне, є власні конкретні продукти, які ви точно прихопили б із собою, поспішаючи в машину часу.

Тож сьогодні ми допоможемо вам знову відчути смак безтурботності

1. Пломбір

Цей смаколик точно захотів би скуштувати кожен. Тільки в часи СРСР він мав особливий смак, повторити який зараз не вдається майже нікому. Колись його виробляли винятково із натуральної сировини. Тож смакували його і діти, і дорослі з превеликим задоволенням. Єдиний мінус – термін зберігання у цього продукту був вкрай коротким. Але це тільки підтверджувало те, що він зроблений зі справжнього молока.

2. Молочний коктейль

Ще один десерт, смак якого і досі залишається неповторним. Колись цей диво-напій коштував всього 10 копійок. Зараз аналогів йому навіть не знайдеш. 

3. Парфуми  «Шахерезада»

Без цього повернення в часи Союзу точно не було б вартим витраченого часу. Кожна поважна модниця одразу ж кинулася б шукати ці духи від фабрики «Червоні вітрила». Колись «Шахерезада» була мрією кожної жінки.  Воно й не дивно!

4. Техніка

Пригадайте-но хоча б один прилад часів СРСР, який пропрацював менш як 5-10 років? Це вам не сучасна гарантія на 1 рік.

Тож не просто так вважалося, що техніку в Союзі робили на віки. Напевне, і у вас досі є радянська м’ясорубка, міксер чи холодильник. І всі ці прилади готові прослужити ще стільки ж! Адже виготовлені з якісного матеріалу. 

5. Натуральне мило

Мовимо саме про якісне господарське мило, яке підходило буквально для всього. І з плямами впоратися могло, і від прищів врятувало, і проти попелиці боролося.І навіть набряки знімало. 

Вміли ж люди робити! Здавалося б, звичайне мило, але ніяких альтернатив ми не маємо й досі. 

6. Постільна білизна з льону

Таку білизну матері й досі віддають дітям у придане. А все тому що вона ні вигляду презентабельного не втрачає, ні якістю сучасним аналогам не поступається. Від спеки влітку рятує, і від холоду взимку береже. А все тому, що зроблено таку білизну зі справжнього льону. Не те що зараз…

Отож, стільки всього було за часів нашого дитинства та юності. 

Часом так і кортить рвонути в минуле, поїсти морозива, випити коктейлю, прогулятися в парку з батьками, які ще такі молоді та усміхнені.

Одначе, час не спинити. І ми повинні рухати в ногу з ним. І зараз є чимало речей, за якими через пів століття ми згадуватимемо з такою ж ностальгією. 

Тож цінуйте момент і бережіть себе!

А за чим із часів СРСР ви сумуєте найбільше?

Що можете додати до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector