Які дерева краще посадити біля оселі, щоб в родині був добробут та гарне самопочуття

Ще з давніх пір вважалося, що посаджені дерева навколо оселі можуть принести злагоду та добробут господарям. Дерева, висаджені на своєму подвір’ї можуть чарувати не тільки своєю красою, але й дарувати смачні та корисні ягоди.

Вишневі садки

Це дерево ми памятаємо ще з дитинства, воно щороку цвіте неймовірним білим цвітом та радує нас врожаєм соковитих ягід. Вишня завжди асоціюється з багатством та родючістю. Щоб господарі мали в домі достаток, рекомендовано обсаджувати садибу вишнями.

Кущі ялівцю

Такі кущі потрібно садити перед оселею, оскільки вони мають здатність добре очищати територію від поганої енергетики. Ходять легенди, що суперечки та непорозуміння дома можна припинити, запаливши гілочку ялівцю. Люди які весь час конфліктували миряться та долають злу силу.

Кущі шипшини

Кущі шипшини мають здатність зміцнювати ваше самопочуття та дарувати любов, щастя, мир та злагоду вашій сім’ї.

Дерево акації

Акація — дерево настрою, дивлячись на нього, завжди хочеться усміхнутися. Цілющі властивості акації часто застосовуються в гінекології. Для лікування використовуються квіти акації.

Ялинка

Ялинка володіє унікальною здатністю — вона вміє накопичувати енергетику літом та в прохолодні зимові дні дарує її людям. У домі буде панувати спокій, злагода та любов.

Попри те, чи вірите ви у народні прикмети чи ні, все одно постарайтеся озеленити територію біля свого дому. 

А які дерева садите ви?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: