Які косметологи?! Сама роблю рисовий скраб, яким усе всі зморшки відшліфувала!

Шкіра у мене проблемна, скажу одразу. Так було ще із самого дитинства та юності. Коли подорослішала, то перепробувала купу імпортної косметики. Гроші на вітер! Залишалася все з тією ж проблемою і з пустим гаманцем. Ходила до лікарів консультуватися. Там один дерматолог сказав, що немає нічого кращого, аніж домашні косметичні засоби. Мовляв, усе домашнє та корисне.

Тоді я й замислилася над тим, щоб експериментувати з домашніми масками. А що ж, точно вийде дешевше. Та й втрачати мені особливо нічого.

І, не повірите, я жодного разу не пожаліла про це! Більше ніяких клопотів зі шкірою. Навіть дрібні зморшки розгладити вдалося.

Сьогодні поділюся з вами рецептом мого улюбленого рисового скрабу. Хороший результат гарантовано. Його я сама запозичила у знайомої. Вона давно переманювала мене на бік домашньої косметики. Сама ж у 50 виглядає на 20. Тому і я вирішила скинути 10-ток зайвих літ. 

І тільки згодом я дізналася, що рис і справді часто використовують у косметології. Особливо популярний цей продукт серед корейок, японок і китаянок. А про тон та стан їхньої шкіри ви точно багато чули.

Подібний ефект я вам гарантую і після використання мого скрабу. Це просто знахідка для красунь!

Інгредієнти:

1 ст. л. рису

зелений чай 

1 ст. л. сиру

Пошепки

Приготування:

Для початку рис слід перетерти в борошно. Я роблю це за допомогою кавомолки. До отриманого порошку додаємо кисломолочний сир і все ретельно перемішуємо.

Скраб виходить густим, тож його слід розбавити чаєм. Доливаєте його до оптимальної консистенції, яка імпонує саме вам. Я зупиняюся тоді, коли отримую кашоподібну суміш.

І все! Готово!

Достатньо чистити шкіру скрабом обличчя 1 раз на тиждень. Результат вас точно здивує.

Зараз у мене дуже чиста та гладка шкіра. Тон вирівнявся, а дрібні зморшки взагалі розгладилися. Тож на зекономлені кошти ви отримаєте стільки приємних бонусів. 

Рекомендую спробувати!

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Як ви доглядаєте за шкірою?

Використовуєте куповані чи домашні засоби?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector