Які недоліки американських квартир відлякують наших людей

Добре там, де нас немає – правдивішої фрази годі й шукати.

Українці часто жаліються на те, що життя стало б значно кращим, якби вони виїхали за кордон, марячи прекрасними картинками з фільмами.

Але далеко не кожен знає, що й за кордоном не так усе прекрасно. Навіть на побутовому рівні є безліч недоліків та нюансів, з якими готові миритися далеко не всі українці.

Сьогодні ж поговоримо про особливості американських квартир, які можуть змусити нас більше цінувати свої апартаменти. 

Мінуси американських квартир

1. Кухня

Безумовно, наші кухні у квартирах далеко не зразок комфорту, але у США вони просто мізерні за розмірами.

Американці вірять, що кухня – це окреме місце, де готують їжу, а не їдять її. Для трапез у них є окрема кімната, відділена від кухні. Тож в США кухні ще менші, ніж наші. Зате наші, імовірно, дещо функціональніші.  

2. Стіни

У нас найпоширенішою проблемою комунальних квартир є шумні сусіди. Ми часто жаліємося на надто тонкі стіни. Але в Америці вони ще тонші. Ви навіть зможете детально розчути розмови, не те щоб сварки чи гучну музику. Стіни там чудово справляються з утепленням житла, але не зі звукоізоляцією.

3. Двері

Двері між кімнатами в американських квартирах – справжня рідкість. З першого погляду, нічого страшного в цьому немає, але на ділі вам доведеться забути про особистий простір. Навіть, якщо ви винаймаєте з кимось квартиру, то вам доведеться по-справжньому ділити з ним весь свій особистий простір. До подібного, погодьтеся, ми точно не звикли. 

4. Коридор

А ще у більшості американських квартирах немає коридору. З вхідних дверей ви потрапляєте одразу у вітальню, що дуже непрактично, коли вулиці негода – і весь бруд потрапляє до квартири.

5. Поєднаний санвузол

Американець, потрапляючи до ванни, завжди очікує побачити там три обов’язкові речі: ванну, унітаз та раковину. Ну невіднятним елементом є шафка з ліками, яку також чіпляють у ванній. Тож ви навряд зможете потрапити до вбиральні в американській квартирі, якщо там хтось із членів сім’ї прийматиме ванну.

Усе вищеперелічене не здається критичним, але для пересічного українця – дивина, до якої ще довелося б довго звикати.

Тож час припинити вірити в магію закордоння і збагнути, що й у нас не так все і погано.

А Ви хотіли б переїхати до іншої країни?

Які ще відмінності між Україною і закордонням знаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector