Які предмети інтер’єру кричать про те, що їхня господиня бідна, як церковна миша

Не кожна жінка зараз може дозволити собі витрачати багато коштів тільки на дорогі предмети інтер’єру. Нам куди важливіше купити свіжих продуктів, одяг дітям та інші речі нагальної потреби. А ось про прикраси для дому думаємо тільки перед великими святами або тоді, коли знаходимо зайві кілька копійок. 

Але, як не крути, саме такі дрібниці й можуть розповісти про господарів дому найбільше. Зокрема, підібраний з несмаком декор натякне гостям на нестачу у вас фінансів.

Сьогодні розповімо, які все ж таки не варто зберігати вдома, якщо не хочете видатися бідною господинею.

1. Вицвілі декоративні подушки

Затишок орендованого житла: прості та стильні дизайнерські прийоми » Eva  Blog

Ми й не беремося сперечатись, що колись ці елементи декору виглядали чистими та новими. Втім і в подушок є здатність старіти, тьмяніти і вицвітати. Особливо пошкоджується візерунок, витирається фарба і все набуває непривабливого виду. Куди гірші справи, якщо подушка ще й порвана. Це перший дзвіночок до того, щоб інші почали вважати вас не тільки бідною, а й нечепурою Краще вже не ставити ніякі подушки, аніж подерті та вицвілі. Або ж займіться пошиттям нової наволочки. 

2. Недоречні наліпки на фасаді кухні

Скинали на кухню Zatarga «Акваріумні рибки» 600х2500 мм вінілова 3Д Наліпка  кухонний фартух самоклеюча, ціна 535 грн. - Prom.ua (ID#1349181326)

Колись така хитрість здавалася гарною ідеєю, адже неабияк прикрашала кухню. Ось ми й звикли до наліпок із зображенням овочів, фруктів чи навіть різноманітними картинками. Хтось навіть примудряється робити різні аплікації власноруч. Тут головне не переборщити. Інакше отримаєте зовсім недоречний дизайн, що тільки псуватиме загальне враження.

3. Старі кухонні рушники

Кухонні рушники своїми руками - ідеї. Тканина рушникова вафельна:  властивості, особливості виробництва Як зшити рушники з вафельної тканини

Зовсім маленька дрібниця, яка може зіпсувати загальне враження гостей про вашу кухню. Не думаю, що й вам сподобалася б картина, коли на гачку гордо висять вицвілі, брудні та старезні, як світ, рушники. Якими до того ж, ймовірно, навіть витирали ваш посуд. Прання та відбілювання тут будуть зайвими. Краще просто купіть нові рушнички.

4. Дивні речі

20 смешных случаев, когда люди находили действительно странные вещи в доме  своих родителей

Забагато – не завжди добре. Особливо, якщо ви любите збирати у себе нетипові й дещо дивні речі. Вони сильно перевантажуватимуть ваш інтер’єр. Наприклад, ми часто любимо зловживати бабусиними речами, які та залишила нам у спадок: море кришталю у серванті, люстра із завитками, чудні картини на пів стіни – усе це перетворює ваш дім у музей доби СРСР. Заховайте сувеніри та черепашки, привезені з моря, у шафу. А при нагоді обов’язково дістанете їх звідти. Залишайте більше вільного простору. 

5. Подарункові пакети та конверти

Оригінальні подарункові конверти для грошей і листівок

Ми рідко викидаємо на смітник всі подарункові упаковування чи конверти. Натомість дбайливо зберігаємо їх у затишному місці свого дому, вважаючи, що ще колись вдруге настане їхній зірковий час. Повірте, звичка все-таки економна, але часом може вказувати й на тих людей, які постійно зазнають фінансової потреби. Не так уже й дорого купити нове упакування або подарувати щось без зайвої обгортки. Та й передаровувати те, що призначалося одній людині, погана прикмета.

Отож, бідність чи багатство ми не обираємо. Кожен живе в міру своїх можливостей. І осуджувати відкрито когось за це не варто. Втім, усе ж таки навряд чи хтось гордо демонструє свою матеріальну убогість. А інколи навіть думку про багату людину може зіпсувати одна маленька деталь. Тому уважно стежте за всім, що ми перелічили вище, щоб не потрапити у пастку хибної чужої думки.

А ви тримаєте в домі щось із вищепереліченого?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector