Які речі категорично не можна прати у машинці

Здається. що пральна машинка – це найкращий винахід людства. Закинув одяг, порошок. ввімкнув режим і пішов собі далі займатися справами. 

Але мало хто навіть з досвідчених господиньок знає, що є перелік речей, які категорично заборонено прати у машинці! Навіть, якщо на бірочці одягу про це нічого не пише. 

Отож, щоб не зіпсувати одяг та інші речі під час прання, я рекомендую зберегти мої поради.

  • Подушки зі спеціальним наповненням.

Я, наприклад, нещодавно їхала до батьків у гості, дорога така погана, що вилила каву на подушку. Вирішила кинути у прання – і тільки машинку зіпсувала. Ті гранули збилися, подушка стала не правильної, твердої форми і я її просто викинула. Краще такі речі просто легенько витерти серветкою або б мокрою ганчіркою з милом. 

  • Ліфчики з твердими кісточками та пуш-апом.

Повірте, машинка може легко порвати спідню білизну, з’являються дірочки, нитки починають відставати від шва. Також деформується сама чашка, збивається пуш-ап і елементарно потім він виглядає не дуже красиво та привабливо. Такі ліфчики можна сміливо вже викидати у смітник! Краще просто раз у тиждень їх мити в тазику

Пошепки

  • Вовна, вельвет або ж кашемір 

Це дуже небезпечні тканини, які при пранні можуть розтягнутися, втратити колір, з’являються невеликі “замотанці” – такі круглі ниточки на шві або ж по всьому одязі. Найкращий варіант – віднести у хімчистку, де за вас все зроблять досвідчені майстри. Не ризикуйте новою сукнею чи улюбленим светром.

  • Мереживні або вишиті речі

Всі жінки, які вишивають чи шиють, точно знають, що такі речі – дуже ніжні та делікатні до прання. Якщо у барабані зачепиться хоча б одна нитка чи стібок – викидайте геть, цю тканину вже нічим не врятувати. Тому краще такі речі мити власноруч, без агресивних засобів. І поставити сушитися у таке місце, щоб не було багато вологи та сонця, яке може випалити візерунок.

Ось і всі секретики, якщо їх так можна назвати. Сподіваюся, що вони були корисними для вас. Не повторюйте моїх помилок, адже через таке прання я викинула майже весь свій гардероб.

А яких правил при пранні дотримуєтеся ви? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector