Які речі пристойна господиня викине зі свого дому

Навіть новенький ремонт може виглядати дійсно жахливим. Вся річ в деталях, на які має звертати кожна пристойна господиня. Є речі, які свідчать про несмак та відсутність розуміння стилю. Саме їх слід негайно викинути, щоб справляти на оточуючих відмінне враження.

Ми рекомендуємо позбутися 7 речей, які давно не прикрашають ваш дім. 

Сучасний дизайн інтер’єру

Зараз в моді тенденція до мінімалізму, натуральних матеріалів та простоти. Звісно, ремонт слід робити, опираючись на власні смаки. Однак надмірна помпезність вважається дурним тоном. Отже, дизайнери склали список тих декоративних рішень, які відійшли в минуле. 

1. Штучні квіти

Штучні квіти можна нести на цвинтар, але не у власний дім. Вони не лише виглядають застаріло, але й є місцем концентрації пилюки. Альтернативою стануть живі квіти чи вазони, які додадуть свіжості, легкості та затишку вашій оселі. 

2. Плакати

Раніше плакати були на піку своєї популярності, але зараз ними оздоблюють стіни лише діти. Якщо ваш підлітковий період давно закінчився, то від постерів краще відмовитися. Навіщо комусь знати про ваші смакові уподобання чи захоплення? Ці теми варто залишити для особистого обговорення. 

3. Опудала звірів

Ця тенденція почала набирати популярності ще з часів феодального суспільства. Дворяни хотіли прикрасити власні маєтки великою кількістю опудал, щоб продемонструвати своє благополучне фінансове становище.  Проте у сучасному світі варто відмовитися від такого декору, адже захист тварин та гуманне поводження з живими істотами стали в пріоритеті. 

4. Глянець і стрази

Знову повертаємося до теми “по-багатому”. Дзеркала, стрази, глянець – ознаки минулої розкоші, які зараз абсолютно неактуальні. Блискучі шпалери, мішура, штори з намистом свідчать про несмак і дешевлять інтер’єр. Для того, щоб уникнути цього антиефекту слід дотримуватися міри й шукати золоту середину в яскравому оздобленні. 

5. Ламбрекени і штори

Багатошарові ламбрекени були мрією кожної господині, а пензлики й рюші змушували їх пищати від захвату. Проте зараз в моді жалюзі, римські штори чи ефект пустих вікон. 

6. Ліпнина

Бароко – це ціла епоха. У цього неймовірного стилю є сотні шанувальників. Однак на даному етапі його варто залишити для галерей та музеїв, адже у житловому приміщенні він виглядає дивно. Ліпнина не додає затишку, а перетворює ваш дім на ще один мистецький об’єкт. До того ж вона “краде” простір, що протипоказано для малої площі.

Якщо ви не готові відмовитися від елементів бароко, то їх можна використати на дачі, щоб оздобити вітальну з каміном. Вдома все ж варто обрати інші елементи декору. 

7. Постільна білизна з різних комплектів

Звісно, поєднувати елементи різних комплектів можна, але потрібно робити це зі смаком. Якщо ви хочете зробити пару з двох різних принтованих речей, тоді у вас не вийде нічого хорошого. Проте симбіоз пастельних відтінків чи приглушених тонів з яскравими може бути цікавим та оригінальним.

Пам’ятайте, що надто строката білизна теж вийшла з моди, як і атласна. Уникайте “багатого” вигляду, адже зазвичай він дешевить. 

Погодьтеся, що в мінімалістичному інтер’єрі легше дихати й думати. Він ніколи не набридає, а урізноманітнити обстановку можна різними сучасними деталями. 

 Чи є щось із цього списку у вашій квартирі? Що саме?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector