Які рослини потрібні для щастя кожному знаку зодіаку

Мало кому відомо, що певні домашні рослини мають позитивний вплив на того чи іншого знака зодіаку. Якщо знати, який вазон підходить саме тобі, то можна покращити своє становище та привернути щастя у  власне життя.

Тому й для вас ми підготували перелік рослин, який підходить саме вашому знаку зодіаку.

які квіти вибрати

Стихія Вогню

Овен

Це сильні та запальні особистості, тому позитивно на них впливатимуть квіти теплого та яскравого забарвлення: червоні, помаранчеві, рожеві, бордові. Астрологи радять Овнам звернути увагу на герань, азалію індійську (або японську), бегонію королівська.

От бегонію слід розмістити в тому місці, де ви найчастіше працюєте. Вона буде живити вас енергією. А герань навпаки знижує рівень стресу та допомагає розслабитися.

Лев

У Левів присутня гостра потреба в яскравих квітучих вазонах. Саме вони допомагають підтримувати емоційний заряд Левів. Найкращі рослини: гібіскус, китайська троянда, пеларгонія та мімоза. Щоб покращити справи в побуті, можна вдома розмістити бальзамін. 

Якщо у вас суперечки з рідними, то вам необхідна кала, адже ця рослина допомагає зберегти сім’ю.

Стрільці

Стрільцям також енергійні особистості, тому щоб завжди перебувати в русі, їм слід обережно ставитися до власного здоров’я. Найкращими для цього є бонсай, який захищає організм від хвороб. Також підходять  лимон, фікус священний, кімнатний виноград.

Якщо ви творча людина й вам не вистачає натхнення, то розмістіть на робочому місці сансаверію.

Стихія Землі

Тельці

Тельцям найкраще підходять міцні, але низькорослі рослини: фіалка, каланхое, цикламен, глоксинія.

Ці рослини чудово захищають свого власника і допомагають захиститися від негативу. Ваше життя дійсно стане кращим, а вдома буде панувати затишок.

Діви

Діви — практичні й водночас гнучкі люди, тому для збільшення внутрішнього потенціалу слід обирати рослини з гнучкими стеблами: плющ, аспарагус, філодендрон. Ці рослини допомагають налагодити здоров’я і розвинути інтелектуальні здібності.

Щоб покращити свої здібності та навести порядок в думках, потрібно розмістити в кімнаті монстеру.  

Козероги

Козероги завжди мають безліч справ, їм просто не вистачає часу на домашні клопоти. Їм потрібно обирати квіти, які не вимагають частого поливу.

Також ці вазони покращать працездатність цього знака: кактус, драцена, хвойні рослини, фікус каучуконосний. Якщо останнім часом ви переживаєте через фінанси, то придбайте грошове дерево.  

Подарує спокій та розуміння в житті Козорога фікус. 

Стихія Повітря

 

Близнюки

Близнюки — комунікабельні та різносторонні особистості, але щоб досягти бажаних цілей їм потрібно більше завзятості. Виправити цю ситуацію допоможуть в’юнкі рослини, наприклад, аспарагус. Якщо розмістити його в кімнаті дитини, то він допоможе покращить успіхи в навчанні. 

Якщо ви відчуваєте, що часто втрачаєте контроль, то придбайте папороть.

Терези

Найкращими для цього знака є наступні рослини: азалію індійська, дрібноквіткова хризантема, гібіскус, лілію, філодендрон, гортензія. Вони подарують Терезам більше впевненості, а ще звільнять думки від постійних підозр та ревнощів.

А ще ці рослини зроблять вас рішучішими, що допоможе покращити матеріальне становище.

Водолії

Водолії — це люди з безліччю ідей і багатою уявою. Інколи думки їм просто не дають спокою, тому щоб заспокоїтися, налагодити свій ритм життя та покращити сон, потрібно звернути свою увагу на  маранту, колеус, кімнатний клен та інші рослини з химерною формою. 

Стихія Води

 

Раки

Це дуже емоційні та вразливі люди, тому для покращення свого внутрішнього стану потрібно розмістити у власному житлі рослини, які мають м’ясисте листя. Зверніть свою увагу на алое, фуксію гібридну, агаву, бегонію Месона. 

Ці рослини також покращать ваші стосунки з близькими та допоможуть знайти рішення в складних ситуаціях. 

Скорпіони

Підступним Скорпіонам підходять і відповідні рослини: красиві на вигляд, але найчастіше колючі або навіть отруйні. Найкращими в цьому плані є пустельний кактус, монстера, алое, сансевієрія.

Саме ці рослини допоможуть віднайти внутрішній спокій та приборкають норовливу натуру господаря. 

Риби

Риби — особливі люди з власним баченням світу. Їм потрібні рослини, які будуть захищати господаря від зайвих переживань та проженуть лінь. Для цього підходять фікус, лілія, герань. Найкращим варіантом є орхідея.

Вона допоможе Рибам краще відчувати свій внутрішній голос, а ще чудово знімає нервову напругу.

Чи цікавою для вас була ця інформація?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: