Які рослини витягають з тебе сили

Рослини в домі мають не лише декоративне призначення, але й виконують ряд інших функцій. Вони поглинають вуглекислий газ, покращують самопочуття, а також вбирають всю негативну енергію. Однак не всі квіти позитивно впливають на ваш стан та ауру в домі, тому до вибору вазонів варто підходити дуже ретельно. 

Енергетика рослин

Рослини, які витягують енергію

1. Плющ

Його не варто тримати ні у своєму домі, ні в офісному приміщенні, адже плющ притягує сварки й захворювання. Також він негативно впливає на чоловіків, висмоктуючи їхню енергію. 

2. Монстера

У жодному разі не можна залишати цю рослину в спальній чи в дитячій кімнаті. Вона витягує енергію з малюків та людей похилого віку. 

3. Дифенбахія

Якщо залишити цей вазон у невеликій кімнаті, то він поглинатиме як позитивне енергетику, так і негативну. Проте у просторому домі для нього все ж знайдеться місце, адже серед великої площі він очищатиме повітря. 

4. Бегонія

Ця квітка поглинає будь-яку енергію, але з часом корисну частину повертає назад. Її можна сміливо ставити на підвіконні.

5. Орхідея

Незважаючи на її шалену популярність і неймовірну красу, користі з цієї квітки мало. Вона негативно впливає на людей зі слабкою силою волі. Активний період: ніч та ранок.

Рослини, які приносять користь

1. Герань

Завдяки яскравому забарвленню цієї рослини жителі дому будуть захищені від заздрості та недоброзичливості. Також вазон врятує від нічних жахів та тривожного стану. Герань забезпечує домашній затишок й теплу атмосферу. 

2. Азалія

Ця рослина притягує успіх та удачу. Власники азалії стають більш гостинними, привітними та бадьорими. Енергетика вазону захищає від егоїзму та дріб’язковості. 

3. Фікус

Вплив фікуса розповсюджується на розвиток інтуїції, організаторські здібності та вміння приймати зважені рішення. Якщо ви хочете пришвидшити свій кар’єрний ріст, тоді обов’язково придбайте такий вазон. 

4. Хлорофітум

Рослину слід ставити на кухні, аби вона вбирала усі неприємні запахи й очищувала повітря. Також завдяки цьому вазону підіймається настрій й підвищується активність. 

5. Драцена

Якщо у вашому домі є драцена, то там пануватиме оптимізм й душевне тепло. також вона сприяє позитивній енергетиці й підвищує якість життя. 

Які з цих вазонів є у вашому домі? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector